پربازدیدترین ها

پادرمیانی برای جلوگیری از شکایت

باشگاه استقلال فقط ۲۰۰ میلیون تومان به هتل المپیک بدهکار است و این میزان بدهی آنقدر زیاد است که مسئولان هتل المپیک برای رسیدن به طلب خود قصد داشتند از باشگاه پرطرفدار استقلال و شخص فتح الله زاده شکایت کنند.

مشکلات مالی یکی از بزرگترین دغدغه ها و بحران های استقلال در فصل گذشته بود و حالا در آستانه فصل جدید نیز مشکل ساز شده است. در حالی که علی فتح الله زاده مدیرعامل مستعفی ادعا کرده بود که با وجود تمام مشکلات مالی تیمی قدرتمندتر از فصل گذشته را تدارک خواهد دید اما بدهی های ریز و درشت آبی ها به اشخاص حقیقی و حقوقی به شدت این تیم را در تنگنا قرار داده.

بدهی هایی که یکی از عوامل دلخوری وزارت ورزش از فتح الله زاده بوده و حالا طلبکاران با پایان فصل به شدت به دنبال وصول کردن آن هستند. باشگاه استقلال فقط ۲۰۰ میلیون تومان به هتل المپیک بدهکار است و این میزان بدهی آنقدر زیاد است که مسئولان هتل المپیک برای رسیدن به طلب خود قصد داشتند از باشگاه پرطرفدار استقلال و شخص فتح الله زاده شکایت کنند اما ظاهرا بنا به ملاحظاتی و البته پادرمیانی یکی از اعضای بانفوذ هیات مدیره تاکنون دست نگه داشته اند. ظاهرا در بازیهای آخر استقلال در فصل گذشته مسئولان این هتل حاضر نشده بودند که به بازیکنان استقلال اتاق بدهند که در نهایت با پادرمیانی مدیران ارشد وزارت ورزش و برخی مسئولان استقلال توانست در این هتل اردو بزند. با توجه به استعفای فتح الله زاده احتمالا طلبکاران پرتعداد باشگاه استقلال از جمله هتل المپیک برای وصول طلب خود بار دیگر متوسل به قانون خواهند شد و البته بعید به نظر می رسد که این بار کسی حاضر باشد برای فتح الله زاده پادرمیانی کند!

کد خبر: 47465

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT