پربازدیدترین ها

دلیل عدم تمدید قرارداد آندارنیک تیموریان هافبک ایرانی تیم فوتبال الخریطیات قطر که یک فصل برای این تیم بازی کرده بود، اعلام شد.

هفته گذشته و پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر در چارچوب مسابقات نهایی انتخابی جام جهانی بود که باشگاه الخریطیات قطر اعلام کرد قرارداد آندارنیک تیموریان بازیکن ایرانی خود را تمدید نخواهد کرد. این در حالی بود که این باشگاه پیش از این به تیموریان برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان داده بود.

به همین خاطر بعضی از رسانه ها اعلام کردند به خاطر پیروزی ایران مقابل قطر و شادی تیموریان پس از گلزنی ایران بوده که باشگاه الخریطیات در تصمیم خود برای تمدید قرارداد این بازیکن ایرانی صرفنظر کرده است.

با این حال رسانه های قطری اعلام کردند جدایی تیموریان از الخریطیات دلیل دیگری داشته است. به گفته این رسانه ها، مبلغ پیشنهادی بالای تیموریان به الخریطیات برای فصل آینده باعثشده است تا مدیران باشگاه قید تمدید قرارداد این بازیکن را بزنند و به فکر بازیکنان دیگر باشند. به گفته مسئولان باشگاه الخریطیات، این باشگاه همچنین به دنبال جذب " مارکوس اوریلیو " بازیکن برزیلی هستند ولی هنوز با این بازیکن به توافق نرسیده اند.

گفته می شود تیموریان از باشگاه استقلال و پرسپولیس پیشنهاد دارد ولی هنوز پاسخی به این پیشنهادات نداده است.

کد خبر: 47859

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT