پربازدیدترین ها

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می گوید مهم سربلندی این تیم در فصل جدید است نه اسم هایی که بازی می کنند.

سید مهدی سیدصالحی درباره پیوستن خود به پرسپولیس، آرزویش برای پوشیدن مجدد پیراهن تیم ملی و انگیزه های خود برای فصل بعد گفت.

* چه شد که از تراکتورسازی به پرسپولیس آمدی؟

حدود ۱۱-۱۲ سال است که فوتبال بازی می کنم و در این سال ها در تیم هایی بازی کرده ام که پرطرفدار و مدعی بوده اند و در آسیا هم حضور داشته اند. من همیشه گفته ام که انسان پرنده نیست ولی بالنده تر از پرنده است. قسمت همیشه دست خداست. فصل گذشته در تراکتورسازی عملکرد خوبی داشتم اما یک سری مشکلات خانوادگی باعثشد نتوانم در تبریز بمانم.

* فصل گذشته با وجود درخششی که در ترکیب تراکتورسازی داشتی به تیم ملی دعوت نمی شدی.

به هر حال لیاقت نداشتم که در تیم ملی باشم. خودم فکر می کنم در تراکتور واقعا موفق بودم اما کی روش در یکی، دو سال گذشته من را دعوت نمی کرد و در آخرین اردو هم که دعوت شدم به خاطر مشکلات خانوادگی عذرخواهی کردم. اما امسال این امید را دارم که دوباره دعوت شوم و اگر خدا خواست مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی باشم.

* وضعیت پرسپولیس را برای فصل بعد چطور می بینی؟


تمرین های تیم به طور منظم برگزار می شود و من فکر می کنم که از این نظر از سایر تیم ها جلوتر هستیم. اردوی خوبی در اردبیل برگزار شده و در روزهای آینده هماهنگی تیم بیشتر هم می شود. امسال همه برای سربلندی پرسپولیس تلاش می کنیم و می خواهیم از حیثیت این تیم دفاع کنیم.


* می دانی که هواداران پرسپولیس خیلی وقت است منتظر قهرمانی هستند.

بله، هواداران حق دارند و امسال باید هر طور شده یک جام به دست بیاوریم. فکر می کنم با حضور علی دایی این کار دور از انتظار نباشد. او امسال به من لطف داشت و مرا برای پرسپولیس انتخاب کرد، دایی اولین کسی بود که من را به تیم ملی دعوت کرد.

* برایت فرقی نمی کند زوجت در خط حمله چه بازیکنی باشد؟


چه زمانی که در سپاهان بودم و چه در دوره حضورم در استقلال مهاجمان بزرگی در این تیم ها بودند. بحثاسم ها نیست، مهم سربلندی یک تیم است. باید همه دست به دست هم بدهیم تا از نام پرسپولیس دفاع کنیم. ان شاءالله دل هواداران را شاد می کنیم.

کد خبر: 47860

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT