پربازدیدترین ها

دبیر کل فدارسیون فوتبال گفت: خوشبختانه ما شرایط خیلی خوبی را در کره جنوبی داریم و با آمادگی کامل می خواهیم با شکست دادن این تیم بازگردیم.

مهدی محمد نبی با اشاره به شرایط تیم ملی کشورمان در کره جنوبی اظهار داشت: خوشبختانه بازیکن مصدوم در اردو نداریم تمرینات خیلی خوبی را در چند روزگذشته برگزار کردیم چند روز زودتر هم به کره آمدیم تا مانند دفعه گذشته بتوانیم روی تاکتیک های خودمان در زمین و آب و هوای مشابه کار کنیم و آنچه که در تمرینات برنامه ریزی شده را روز مسابقه هم اجرا کنیم.

وی ادامه داد: نقاط ضعف و قدرت کره جنوبی آنالیز شده و بر همین اساس تمرینات توسط کی روش برنامه ریزی شده و انشاالله با شکست دادن کره جنوبی به عنوان تیم سرگروه به جام جهانی صعود کنیم.

دبیر کل فدارسیون فوتبال خاطر نشان کرد: امروز بعد از ظهر به وقت کره ساعت ۱۸:۳۰ تمرینات خود را پیگیری خواهیم کرد و فردا هم ساعت ۱۹ در زمین اصلی تمرین خواهیم کرد، مضاف بر اینکه فردا کنفرانس مطبوعاتی و جلسه هماهنگی برگزار خواهد شد در نهایت هم باید بگویم بچه ها انگیزه کافی را دارند. این بازی را مانند مسابقه فینال می دانند که در صدد هستند با کسب پیروزی در این بازی با کسب عنوان قهرمانی این گروه به جام جهانی صعود کند.

نبی با اشاره به حضور زودهنگام تیم ملی در کشور کره جنوبی گفت: از لحاظ تطبیق با شرایط آب و هوایی خوشبختانه بازیکنان از دیروز وضعیت خواب، استراحت و تمرینشان به صورت عادی و نرمال درآمد و به طور طبیعی امور روزمره خود را پیگیری می کنند، ضمن اینکه همدلی خاصی در بین بازیکنان تیم ملی وجود دارد، از کاپیتان تیم گرفته تا بقیه بازیکنان، همچنین کادر فنی و کادر سرپرستی یک دل و هم دل فقط به پیروزی تیم ملی فکر می کنند و فضای خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است.

دبیر کل فدراسیون فوتبال افزود: باتوجه به جو خوبی که در اردوی تیم ملی وجود دارد بازیکنان می توانند لیاقت های خودشان را مقابل کره ای ها به نمایش بگذارند.

وی خاطر نشان کرد: روز سه شنبه بازی تیم ملی با کره جوبی به وقت این کشور ساعت ۹ شب و به وقت تهران ۱۶:۳۰ خواهد بود و به لحاظ درجه هوا آنچه که ما امروز متوجه شدیم در آن ساعت رطوبت هوا بالای ۸۰ درجه خواهد بود و این رطوبت هوا زیاد است، گرمای هوا قابل تحمل است ولی رطوبت زیادی را دارد. انشاالله بازیکنان تیم ملی در دو تمرین باقی مانده بتوانند خود را با شرایط آب و هوایی کشور میزبان تطبیق بدهند و با آمادگی کامل در زمینه مسابقه ظاهر شوند.

نبی در خصوص میزبانی کشور کره جنوبی از تیم ملی گفت: میزبانی تا حالا مشکلی نداشته و کره ای ها بر اساس مقررات فوتبال قوانین را رعایت کردند و همکاری لازم را با ما داشتند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص انتقادات چوی سرمربی تیم کره جنوبی از کارلوس کی روش و تیم ملی گفت: ما به این حرفها توجهی نمی کنیم چرا که حرف های او بی ارزش است مضاف بر اینکه این اظهارات او انگیزه مثبتی را در بین بازیکنان ما به وجود آمده است.

نبی با بیان این مطلب که محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و علی کفاشیان رئیس فدارسیون فوتبال از فردا در جمع ملی پوشان خواهند بود اظهار داشت: جا دارد به دلیل حضور پرشور مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری به آنها و رئیس جمهور جدید تبریک بگویم و انشاالله روز سه شنبه نیز جشن دیگری بابت صعود تیم ملی برگزار خواهیم کرد فقط از مردم ایران تشکر می کنم و امیدوارم با دعای خوب آنها انرژی مثبتی به بازیکنان تیم ملی وارد شود تا بتوانیم در دیدار مقابل کره جنوبی موفق شویم.

کد خبر: 47880

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT