پربازدیدترین ها

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از ۱۸ تیمی شدن لیگ دسته اول در یک پروسه زمانی سه ساله خبر داد.

غلامرضا بهروان در مورد دیدار ایران و کره جنوبی، گفت: من هم مثل همه مردم ایران دعا می کنم که تیم ملی موفق شود. اگر تیم ملی را وارد حاشیه نکنند و بازیکنان ملی پوش ما با تمرکز بازی کنند، کره در خانه اش روز سختی را تجربه خواهد کرد البته بازی سختی هم برای ما است.

وی در مورد زمان آغاز لیگ برتر سیزدهم و اینکه در صورت صعود مستقیم به جام جهانی تعداد تیم های لیگ برتر افزایش پیدا می کند یا خیر، گفت: لیگ برتر فصل آینده روز ۲۱ تیرماه و با ۱۶ تیم آغاز می شود و تعداد تیم های لیگ برتر افزایش پیدا نمی کند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد تعداد تیم های سقوط کننده از لیگ برتر در فصل آینده، گفت: در پایان لیگ سیزدهم دو نیم تیم از لیگ برتر به دسته یک سقوط می کنند و دو نیم تیم نیز از لیگ دسته اول صعود خواهند کرد.

بهروان در مورد وضعیت تیم های صعود کننده و سقوط کننده از لیگ دسته یک، گفت: لیگ دسته اول در یک پروسه سه ساله به ۱۸ تیم در یک گروه تبدیل می شود. البته فصل آینده لیگ دسته اول با ۲۶تیم یعنی در دو گروه ۱۳ تیمی برگزار می شود. در پایان مسابقات نیز هشت تیم از دو گروه سقوط می کنند و فقط ۴ تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته یک صعود خواهند کرد.

کد خبر: 48196

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT