پربازدیدترین ها

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم که مردم ایران همیشه شاد باشند و تیم ملی هم در جام جهانی نتایج خوبی بگیرد.

غلامرضا رضایی پس از ورود به فرودگاه امام خمینی(ره) درباره صعود تیم ملی به بازی های جام جهانی گفت: من این صعود را به مردم خوب ایران تبریک می گویم و امیدوارم که آنها همیشه شاد باشند.

وی ادامه داد: در کره بازی سختی داشتیم، ولی توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. قبل از بازی با قطر خیلی ها می گفتند که تیم ملی نمی تواند به جام جهانی صعود کند، اما خوشبختانه نشان دادیم که حرفشان غلط است.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران همچنین گفت: موفقیت تیم ملی متعلق به همه است. رسانه ها، مردم، مربیان و همه دست به دست هم دادند و ما نشان دادیم که وقتی که یک دل باشیم موفق می شویم.

رضایی در ادامه به صحبت های مربی و بازیکن کره جنوبی پیش از بازی اشاره کرد و گفت: مهم ترین چیز این بود که توانستیم کره ای ها را که خیلی کری می خواندند را شکست دهیم. آنها می گفتند که کاری می کنند که ما گریه کنیم، اما ما اشکشان را در آوردیم. پس از بازی هم تماشاگرانشان رفتار بدی با ما داشتند و هر چه در دم دستشان بود به سمت ما پرتاب می کردند.

وی در ادامه درباره حضورش در بازی به عنوان یار تعویضی گفت: برای همه خوشحالی مردم مهم بود و کسی به این فکر نمی کرد که در ترکیب ثابت باشد یا نه. امیدوارم روندی که تیم ملی داشته را ادامه دهیم تا در جام جهانی هم نتیجه خوبی بگیریم.

رضایی در پایان درباره شکست پر گل قطر از ازبکستان نیز گفت: ما هم از دیدن این نتیجه تعجب کردیم، اما مهم نیست. ما به عنوان تیم اول صعود کردیم و حالا هر کسی که هر کاری می خواهد بکند، مهم نیست.

کد خبر: 48393

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT