پربازدیدترین ها

باشگاه استقلال اعلام کرد: صحبت های واعظ آشتیانی بار حقوقی دارد.

محمد سررشته داری مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در واکنش به مصاحبه واعظ آشتیانی با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: روش ها و صحبت های واعظ آشتیانی نخ نما شده است و او باید روش های جدیدی پیدا کند تا بتواند در استقلال تشنج ایجاد کند. او دیده فتح الله زاده و قلعه نویی باز هم با دست خالی توانستند تیم خوبی را ببندند و حرف های گذشته را تکرار می کند آن هم در حالی که استقلال اکنون به جمع ۸ تیم برتر آسیا رسیده است.

وی ادامه داد: واعظ آشتیانی جزو معدود مدیرانی بوده که ترازنامه مالی اش نه به تصویب هیئت مدیره و نه به تصویب مجمع باشگاه رسیده است. در حالی که ترازنامه مالی فتح الله زاده هم به تصویب هیئت مدیره و هم مجمع باشگاه رسیده است. از نهادهای ذیربط و مسئول تقاضای رسیدگی به ترازنامه های مالی به مدیر را داریم تا مشخص شود ترازنامه کدام مدیر مستند است.

سررشته داری تصریح کرد: واعظ آشتیانی بهتر است دست از رویا پردازی بردارد و با سند و مدرک حرف بزند. کجا فتح الله زاده گفته است بدهی انباشته استقلال ۳ میلیارد تومان است؟ شاید فتح الله زاده گفته ۳ میلیارد تومان بدهی مربوط به دوران واعظ آشتیانی است. اما هیچوقت نگفته بدهی انباشته ۳ میلیارد تومان است. حرف های واعظ آشتیانی بار حقوقی دارد.

وی افزود: هواداران استقلال می دانند او به چه دلیل و با چه نیتی این حرف ها را می زند و از مسئولان ذیربط می خواهیم ترازنامه ها را بررسی کنند تا مشخص شود حساب چه کسی دقیق، منظم و مصوب است.

کد خبر: 48696

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT