پربازدیدترین ها

سرمربی استقلال درباره وضعیت جواد نکونام می گوید: باید تصمیمی گرفته شود که به مردم، استقلال و بازیکن لطمه ای وارد نشود.

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره آخرین وضعیت استقلال گفت: شرایط روز به روز بهتر می شود. البته هنوز به ایده آل نرسیده ایم. امروز بیک زاده تمدید کرد و دیروز هم عمران زاده. ما مترصد حفظ تیم سال گذشته هستیم. به ایده آل مورد نظرمان هنوز نرسیده ایم ولی همه داریم تلاش می کنیم تا استقلال امسال بهتر از نیم فصل اول سال گذشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که چقدر از بازیکنانی که به تازگی جذب کرده راضی است، بیان کرد: فعلا در حال بدنسازی هستیم و می خواهیم وارد فاز تاکتیکی شویم اما باید بگویم بازیکنانی که جذب کرده ایم خیلی از ضعف های ما را پوشش می دهند.

سرمربی استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که چرا استقلال بر خلاف سایر تیم های قلعه نویی از لحاظ بدنسازی کمی دیر کار را آغاز کرد، اظهار کرد: این سوال خوبی است. دو بحثدر این ماجرا دخیل است. یکی حضور ما در آسیا که به شایستگی منجر به رسیدن استقلال به میان هشت تیم شد و دیگری حضور ملی پوشان که باعثشد ما دیرتر تمرین هایمان را آغاز کنیم. البته حضور ملی پوشان خوب است. به هر حال آن ها به تیم ملی کمک زیادی کردند.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت جواد نکونام برای فصل آینده چگونه خواهد بود، گفت: جزو برنامه های ما این است که اکثر بازیکنان فصل گذشته را حفظ کنیم اما باید جوری باشد که به مردم، استقلال و خود بازیکن لطمه ای وارد نشود. نیاز به تعامل است. به هر حال یکسری از صحبت ها نباید گفته می شد که گفته شد. ان شاءالله این مسائل حل می شود.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که برای جباری پادرمیانی خواهد کرد یا خیر؟ بیان کرد: بحثپادرمیانی نیست. جباری جزو سرمایه های فوتبال ایران است. ان شاءالله تصمیم طوری گرفته شود و اتفاق ها طوری بیفتند که مردم خوشحال شوند.

او در پاسخ به این سوال که بالاخره وضعیت نکونام به چه ترتیب خواهد بود اظهار کرد: نکونام جزو سرمایه های ایران است. او در پاس، اوساسونا، استقلال و تیم ملی حضوری درخشان داشته، همان طور که گفتم هدف ما حفظ تیم سال گذشته است و ان شاءالله موفق به این کار می شویم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که جواد نکونام امروز گفته من با اشخاص طرف نیستم و طرف حساب من باشگاه است، گفت: حرف خوبی زده، من هم تایید می کنم. همه افرادی که اینجا هستند جزوی از باشگاه هستند. در هر حال آن هایی که به افکار ما بخورند در استقلال حفظ می شوند.

قلعه نویی در پایان و در پاسخ به این سوال که برنامه اش برای جذب بازیکنان خارجی چیست؟ بیان کرد: ما روزی ۵ ساعت فیلم تماشا می کنیم تا بازیکنان خوبی را جذب کنیم و شرمنده مردم نشویم. درباره ساموئل هم باید بگویم او در برنامه ماست اما جانواریو چون بدون جراحی مصدومیتش خوب شده و خودش هم اعتقاد دارد فشردگی بازی ها بالاست، به ما نمی تواند کمکی بکند و در تیم سال بعد حضور نخواهد داشت.

کد خبر: 48701

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT