پربازدیدترین ها

گزارش تمرین آبی پوشان

سیاوش اکبرپور در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال حضور نداشت.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ امروز برنامه های آماده سازی خود را در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد. در تمرین امروز آبی پوشان تمام اعضای کادر فنی حضور داشتند و سیاوش اکبرپور غایب بود. این بازیکن به دلیل کسالت در تمرین امروز آبی پوشان شرکت نکرد.

* تماشاگران تیم استقلال در طول برگزاری تمرین سراغ حنیف عمران زاده و هاشم بیک زاده را می گرفتند. این دو بازیکن دیروز و امروز قرارداد خود را تمدید کردند.

* با توجه به اخبار نقل و انتقالات باشگاه استقلال و اینکه بازیکنان جدید در حال عقد قرارداد با این باشگاه هستند و تعدادی از بازیکنان نیز قرارداد خود را تمدید می کنند، تماشاگران استقبال بهتری را نسبت به روزهای گذشته از تمرین آبی پوشان به عمل آوردند. امروز نیز حدود ۲۰۰ نفر از طرفداران استقلال از نزدیک برنامه های این تیم را نظاره کردند.

* چند دوربین تلویزیونی امروز برای پوشش خبری تمرینی استقلال به کمپ این باشگاه آمدند.

* امیر قلعه نویی در ابتدای تمرین در داخل رختکن مشغول تماشای فیلم دیدار پاس همدان و ذوب آهن اصفهان بود. البته وی در این چند روز فیلم بازیکنان خارجی مدنظر خود را هم در رختکن تماشا می کند.

* فردین عابدینی بازیکنی که دو سه روز پیش در تمرین استقلال مصدوم شد امروز با لباس غیر ورزشی به محل تمرین آمد.

* بهمن طهماسبی مهاجم اسبق تیم های استقلال آلومینیوم هرمزگان و شموشک نوشهر در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد و برنامه های این تیم را تماشا کرد. همچنین علی اکبر استاد اسدی چند روزی است که به صورت پیاپی تمرینات استقلال را نظاره می کند.

* میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در تمرین امروز حضور داشت. همچنین شاهرخ بیانی نیز تمرینات آبی پوشان را نظاره می کرد.

* در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر دکتر حاجی قاسم برنامه های آماده سازی خود را دنبال کردند سپس در قالب گروه های ۴ نفره کارهای تاکتیکی را پشت سر گذاشتند و در پایان در نیمی از زمین فوتبال درون تیمی را انجام دادند. قلعه نویی در تمرین امروز آبی پوشان با لباس ورزشی حاضر شد و نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرد.

* با گذشت یک ساعت از تمرین، سرمربی استقلال محمد قاضی را کنار کشید و توصیه هایی را به این بازیکن گوشزد کرد.

* تماشاگران تیم استقلال در خصوص پیوستن آرش افشین و آندرانیک تیموریان از اعضای کادر فنی تیم استقلال سؤالاتی را می پرسیدند.

* قرار است تمرینات استقلال فردا در دو نوبت صبح و عصر پیگیری شود. آبی پوشان روز جمعه را به استراحت می پردازند و تمرینات این تیم مجددا از روز شنبه پیگیری خواهد شد.

کد خبر: 48702

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT