پربازدیدترین ها

در روزهایی که استقلال به دنبال جذب آندرانیک تیموریان هافبک تیم ملی است، گفته می شود او به دنبال پیشنهادهای کشورهای شرق آسیایی است و به همین دلیل فعلا تصمیم ندارد به پیشنهاد این تیم جواب مثبت بدهد.

در روزهایی که استقلال به دنبال جذب آندرانیک تیموریان هافبک تیم ملی است، گفته می شود او به دنبال پیشنهادهای کشورهای شرق آسیایی است و به همین دلیل فعلا تصمیم ندارد به پیشنهاد این تیم جواب مثبت بدهد. استقلال برای تکمیل هافبک خود به دنبال جذب آندرانیک است و حتی از طریق سرژیک تیموریان هم پیگیر کارهای او است اما ظاهرا آندرانیک برای پیوستن به استقلال دو دل شده است.

در روزهایی که فدراسیون فوتبال پیوستن بازیکنان ایرانی را به لیگ امارات ممنوع کرده است، آندرانیک دوست دارد فوتبالش را در اروپا یا یکی از تیم های لیگ کره، ژاپن یا چین ادامه دهد تا در آستانه جام جهانی از طرف فدراسیون مشکلی برایش به وجود نیاید. گفته می شود او دوست ندارد در سال منتهی به جام جهانی در ایران فوتبال بازی کند. شنیده ها حاکی از آن است که او حتی از یک تیم چینی پیشنهاد دارد ولی چون مبلغ آن چشمگیر نیست نمی خواهد به آنها پاسخ مثبت بدهد.

درخواست ۴ میلیاردی آندو، نکونام را ماندنی می کند؟


گفته می شود آندرانیک تا آخر هفته منتظر پیشنهادهایش می ماند و اگر نشد، فقط در ایران برای استقلال بازی می کند. او دو فصل قبل را هم در استقلال بازی می کرداما در پایان فصل پیشنهاد وسوسه کننده ای از الخریطیات قطر دریافت کرد و ترجیح داد فوتبالش را در این کشور ادامه بدهد. درحالی که همه چیز برای تمدید قرارداد او با الخریطیات آماده بود، حرکت آندرانیک در بازی تیم ملی با قطر باعثشد که باشگاه از ادامه فعالیت او منصرف شود. او بعد از گل تیم ملی به سمت تماشاگران قطری مشت هایش را گره کرد و همین مسئله باعثناراحتی مدیران الخریطیات شده است.

با وجود اینکه گفته می شود آندرانیک تیموریان به احتمال زیاد با استقلال قرارداد امضا می کند، با اینحال سرژیک تیموریان، برادر آندرانیک در گفتگو با فارس این مسئله را تکذیب کرد: «این خبر صحت ندارد و آندرانیک هنوز با هیچ باشگاه ایرانی وارد مذاکره نشده است. تمام اخباری که در این زمینه منتشر شده نادرست است. تیموریان تا ۱۰ روز آینده فقط پیشنهاد باشگاه های خارجی را بررسی می کند.»

دور شدن آندو از استقلال احتمالا به ماندن نکونام منجر می شود. از باشگاه استقلال شنیده می شود آندو تیموریان با درخواست قرارداد ۴ میلیارد تومانی برای یک سال حسابی همه را شوکه کرده.

به نظر می رسد آبی ها قید تمدید قرارداد با آندو را بزنند. طبق شنیده ها آنها درخواست آندو را رد کرده اند و احتمالا جواد نکونام در استقلال ماندنی می شود. هر چند که از اصرار فتح الله زاده به ماندن نکونام مشخص بود شماره ۶ آبی پوش می ماند.

کد خبر: 48843

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT