پربازدیدترین ها

معاون اجرایی باشگاه استقلال تاکید کرد که آرش افشین برای حضور در استقلال درخواستی داشته که آنها از عهده آن برنمی آمدند.

امیر عرب در مورد اینکه گفته می شود جواد نکونام در لیست قلعه نویی حضور ندارد، عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی امکان ندارد چون هر تیمی دوست دارد نکونام را در اختیار داشته باشد. قلعه نویی پرافتخارترین مربی ایران است و کاملاً حرفه ای فکر می کند. او از هر بازیکنی که آماده باشد استفاده می کند.

وی درباره آخرین وضعیت مجتبی جباری و جواد نکونام اظهار داشت: در روزهای یکشنبه و دوشنبه جلساتی با حضور امیر قلعه نویی، علی فتح الله زاده و حضور بزرگانی چون منصور پورحیدری تشکیل می شود که جلسه اول با حضور مجتبی جباری و جلسه بعد از آن با جواد نکونام خواهد بود.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره پیوستن افشین به سپاهان و استقلالی نشدن این بازیکن گفت: مشکلی با افشین نداشتیم اما او ۵۰ تا ۶۰ درصد از قراردادش را می خواست که استقلال از لحاظ پرداخت این پول مشکل داشت.

عرب درباره مذاکره با آندرانیک تیموریان خاطرنشان کرد: در یکی، دو روز آینده تیموریان به باشگاه می آید تا صحبت های خود را انجام دهد. در نقل و انتقالات فرصت داریم و کارهای مان را آرام آرام پیش می بریم.

وی در مورد پاس نشدن چک هاشم بیک زاده گفت: بیک زاده یک استقلالی تمام عیار است و بازیکنی است که قلعه نویی برای او وقت و آبرویش را گذاشته است. دلیلی بر نگرانی وجود ندارد و تا چند روز دیگر چک این بازیکن پاس خواهد شد.

عرب در مورد پاس نشدن چک محمد قاضی تصریح کرد: در مورد این مسئله اطلاعی ندارم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در پایان گفت: از رسانه ها و مردم درخواست می کنم همانطور که از تیم ملی کشورمان به خوبی حمایت کردند به استقلال به عنوان نماینده ایران در آسیا نگاه و کمک کنند تا این تیم قهرمان آسیا شود چون پتانسیل این مهم را داریم.

کد خبر: 49206

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT