پربازدیدترین ها

جلسه قلعه نویی و فتح الله زاده

معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: قرار است در یکی دو روز آینده جلساتی بین قلعه نویی و فتح الله زاده با مجتبی جباری و جواد نکونام برگزار شود.

امیر عرب معاون اجرایی باشگاه استقلال که قرار است طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری جلساتی بین علی فتح الله زاده و امیر قلعه نویی با مجتبی جباری و جواد نکونام برگزار شود.

جباری به دلیل صحبت هایی که علیه باشگاه استقلال انجام داده بود در بیانیه ای از این تیم کنار گذاشته شد اما پس از درخواست قلعه نویی و طبق گفته امیر عرب، قرار است جلسه ای بین سرمربی استقلال، فتح الله زاده و جباری برگزار شود تا اگر طرفین با یکدیگر به توافق رسیدند شماره ۸، فصل آینده هم در استقلال حضور داشته باشد.

یکی دیگر از مشکلات استقلال اختلافاتی است که گفته می شود بین قلعه نویی و جواد نکونام وجود دارد. طبق اعلام معاون اجرایی استقلال، یک روز پس از جلسه قلعه نویی و فتح الله زاده با جباری، جلسه ای با شماره ۶ استقلال برگزار خواهد شد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در این باره گفت: قرار است در این جلسات بزرگان استقلال همچون منصور پورحیدری نیز شرکت کنند. امیدواریم فصل آینده با حفظ تیم سال گذشته به قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم.

کد خبر: 49207

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT