پربازدیدترین ها

نکونام برای تمدید قرارداد شرط بزرگتری داشت که تعجب فتح ا… زاده را برانگیخت. او به مدیرعامل آبی ها تاکید کرد در صورتی قراردادش را با استقلال تمدید می کند که فلانی دراین تیم نباشد! منظور جواد از فلانی یکی از معاونین باشگاه استقلال است که از معتمدین فتح ا… زاده محسوب می شود.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران یکی از افرادی است که در تابستان جاری شایعات فراوانی درباره مقصد آینده او به گوش می رسد. گفته می شود که نکونام یک پیشنهاد دندان گیر از تراکتور در جیب دارد و با توجه به اختلافات نهان و آشکارش با امیر قلعه نویی بی میل نیست تا از استقلال جدا شده وبه تبریز برود.

با این وجود نکونام در ملاقات هفته گذشته اش با فتح ا… زاده درباره مشکلات پیش روی تمدید قراردادش با آبی ها اشاره مختصری به دلخوری اش از قلعه نویی داشت و تاکید کرد که حرف و حدیثها و مصاحبه های اخیر سرمربی استقلال، شان و جایگاه او به عنوان کاپیتان تیم ملی را زیر سئوال برده و فتح ا… زاده به او اطمینان داد که در یک جلسه رودرو و سه نفره با سرمربی استقلال همه این دلخوری ها و گلایه ها برطرف خواهد شد. با این وجود نکونام برای تمدید قرارداد شرط بزرگتری داشت که تعجب فتح ا… زاده را برانگیخت.

او به مدیرعامل آبی ها تاکید کرد در صورتی قراردادش را با استقلال تمدید می کند که فلانی دراین تیم نباشد! منظور جواد از فلانی یکی از معاونین باشگاه استقلال است که از معتمدین فتح ا… زاده محسوب می شود و نقش کلیدی در تصمیم گیری ها و برنامه های این باشگاه دارد، به ویژه اینکه در فصل نقل و انتقالات مامور مستقیم مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنان است.

همان مدیری که نکونام در طول فصل با او به مشکل برخورده بود و با یک مصاحبه آتشین علیه او دست به افشاگری زد. مدیری که اغلب بازیکنان استقلال از تصمیمات عجیب و رویکرد غیرحرفه ای اش دل پری دارند.

فتح ا… زاده در قبال این شرط نکونام سکوت کرد اما همین شرط عجیب او را بر سر دوراهی قرار داده و بدون تردید با توجه به پافشاری نکونام در این زمینه در صورت تمدید قرارداد کاپیتان تیم ملی باید، مستقیما با او توافق کند.

کد خبر: 49633

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT