پربازدیدترین ها

نمایندگان کشورمان در ۳ وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا به دیدارهای فینال و رده بندی رسیدند.

در روز دوم و پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا حسینی و بیرانوند به دیدار فینال اوزان ۸۵ و ۱۰۰ کیلوگرم رسیدند و ابراهیمی در ۷۶ کیلو برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۷۶ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر حضور دارند مهدی ابراهیمی در دور نخست چن از چین تایپه را با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد، اما در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب عبدالعزیز آشیمبیکوف از قرقیزستان شد که با حضور حریفش در فینال شانس ادامه کار در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز را پیدا کرد.

ابراهیمی در این گروه با نتیجه ۷ بر صفر مقابل دامدین از مغولستان به برتری دست یافت به دیدار رده بندی رسید. وی برای کسب مدال برنز با مانجیت از هند دیدار خواهد کرد.

در وزن ۸۵ کیلوگرم که ۸ کشتی گیر حضور دارند محمد بیرانوند در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر از سد ممدوف از قزاقستان گذشت و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله با نتیجه ۹ بر ۳ مقابل یوسوپوف از قرقیزستان به برتری دست یافت و فینالیست شد. بیرانوند برای کسب مدال طلا با روهیت از هند دیدار خواهد کرد.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم امیرحسین حسینی در دور نخست با نتیجه ۷ بر صفر آنیل از هند را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله با نتیجه ۵ بر صفر دلار رحمتوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار پایانی راه یافت. حسینی برای کسب مدال طلا با صلوات احمد کالی یف از قزاقستان مسابقه می دهد؛ در این وزن ۷ کشتی گیر حضور دارند.

روز گذشته و در روز نخست این رقابت ها محمدحسین مراد الیاسی در وزن ۵۴ کیلوگرم با شکست حریفان به مدال طلا دست یافت، حسین اسدی در وزن ۶۳ کیلوگرم و کیوان رضایی در وزن ۶۹ کیلوگرم صاحب مدال نقره شدند. بهنام عبدولی در وزن ۴۲ کیلوگرم و میثم دلخانی در وزن ۵۰ کیلوگرم نیز به مدال برنز رسیدند. محمدرضا آقانیا و مهدی مراد حاصلی نمایندگان اوزان ۴۶ و ۵۸ کیلو نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

کد خبر: 55132

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT