پربازدیدترین ها

مدیر کافی شاپ هتل ارم کیش گفت: با توجه به پیگیری های علی دایی اعلام می کنم که بازیکنان پرسپولیس جزو قلیان کشان نبودند.

به گزارشخبرگزاری فارس، پس از اینکه مدیر کافی شاپ هتل ارم کیش در برنامه ۹۰ اعلام کرد که برخی بازیکنان و کادر فنی در حاشیه اردوی تیم ملی امید نسبت به کشیدن قلیان و ندادن پول آن در کافی شاپ هتل ارم اقدام کرده اند تلفن های زیادی به این هتل برای به دست آوردن نام بازیکنان مورد نظر شد.

از همین رو قاسمی مدیر این کافی شاپ که با برنامه ۹۰ نیز گفت وگو کرد، در گفت وگو با فارس گفت: من هرگز دوست ندارم دیگر راجع به آن موضوع صحبت کنم اما به دلیل پیگیری های انجام شده توسط دایی و پرسپولیسی ها باید این را بگویم که بازیکنان پرسپولیس جزو آن بازیکنانی که در رستوران گردان قلیان کشیده اند نبودند و منظور من آن دو بازیکن نیست.

وی افزود: من فقط راجع به پرسپولیسی ها می خواهم صحبت کنم چون تماس های زیادی را گرفته اند و خدای ناکرده نمی خواستم این بازیکنان دچار مشکل شوند. به همین دلیل می گویم که بازیکنان پرسپولیس منظور من نبودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باور کنید پشیمان شدم که در برنامه ۹۰ آن حرف را زدم. فقط به خاطر یک مسئله این کار را کردم آن هم یک بنده خدا به جای حساب کردن صورتحساب کافی شاپ، گفت تیم ملی مگر پول قلیان و این حرف ها را می دهد شما باید آرزویتان باشد بازیکنان تیم ملی اینجا بیایند. به همین دلیل من هم خواستم با حرف زدن در ۹۰ فقط جواب آنها را بدهم.

گفتنی است فایل صوتی گفت وگوی قاسمی با فارس موجود است.

انتهای پیام / د

کد خبر: 92581

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT