پربازدیدترین ها

با احساسات هواداران بازی شد

خبرگزاری تسنیم: بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هیئت مدیره باشگاه تصمیمی بگیرد که هواداران تیم بیشتر از این ناراحت نشوند.

مهدی کیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد حاشیه های پیش آمده در باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: از ابتدا نباید اجازه می دادند که این مسائل پیش بیاید و اکنون که این اتفاق افتاده باید تصمیمی گرفته شود که همه چیز به روال عادی بازگردد تا تراکتورسازی ضرر نکند.

وی رفتن زینی زاده را به ضرر تراکتورسازی دانست و خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه زحمات زیادی کشیده و رفتن او به صلاح نیست. از سوی دیگر هیئت مدیره با استعفای جلالی موافقت کرد و او در حال ترک تیم بود که نظر خود را تغییر دادند. نمی دانم چرا آنها تیم را به هم ریختند و در واقع هیئت مدیره هواداران را ناراحت کرد. نمی دانم چرا هیئت مدیره ابتدا با استعفای جلالی موافقت اما بعد تصمیم شان را عوض کرد.

بازیکن تراکتورسازی تصریح کرد: در این میان با احساسات هواداران تراکتورسازی بازی و به آنها گفته شد که مربی جدیدی می آید. هیئت مدیره نباید کاری کند که هواداران تیم دلسرد شوند. از زینی زاده باید حمایت شود چراکه زحمات زیادی برای تیم کشیده و باید همه دست به دست هم دهیم تا همه چیز به روال طبیعی بازگردد. هیئت مدیره تصمیمی بگیرد که هواداران را ناراحت نکند و به نفع تیم و مردم باشد.

کیانی در مورد بازی روز شنبه آینده تراکتورسازی و سایپا گفت: تیم ما بازیکنان بزرگی دارد و امیدوارم با یک بازی تهاجمی در ۹۰ دقیقه بتوانیم ۳ امتیاز را در خانه سایپا کسب کنیم.

بازیکن تراکتورسازی در مورد آسیب دیدگی دستش گفت: دستم در گچ است و تا ۲-۳ هفته آینده مشکل برطرف شده و می توانم برای تیم بازی کنم.

انتهای پیام /

کد خبر: 92622

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT