پربازدیدترین ها

سرمربی بارسلونا پس از بازگشت مسی و گلزنی وی در ترکیب بارسلونا تاکید کرد او به ۲ یا ۳ دقیقه برای نشان دادن خودش نیاز دارد.

به گزارشخبرگزاری فارس، بارسلونا در جام حذفی فوتبال اسپانیا موفق شد با نتیجه چهار بر صفر از سد ختافه بگذرد.

فرانسسک فابرگاس ۹ و ۶۴(پنالتی) و لیونل مسی ۹۰ و ۹۲ برای بارسلونا گلزنی کردند تا در دیدار برگشت در زمین ختافه کاری آسان پیش رو داشته باشند.

مسی که به دلیل آسیب دیدگی نزدیک به دو ماه از ترکیب کاتالان ها دور بود در دقیقه ۶۴ به جای آندرس اینیستا وارد زمین و موفق شد دو بار دروازه حریف را باز کند تا بازگشتی رویایی داشته باشد.

جراردو مارتینو در مورد این دیدار گفت: بدون شک می توان از زندگی لیونل مسی یک نمایش نامه خیلی خوب نوشت. می توان یک داستان عالی برای یک فیلم سینمایی شود. زمانی که مردم فکر می کنند مسی در شرایط خوبی قرار ندارد و به تازگی از دوران آسیب دیدگی بازگشته، تنها دو یا سه دقیقه نیاز دارد تا آنچه می تواند را انجام دهد. نمایشی که از او در این دیدار و در زمان کوتاهی که در زمین حضور داشت تماشا کردید، درست یک نمونه کوتاه از کارهایی است که تاکنون مسی در بارسلونا انجام داده است.

مارتینو در مورد بازی هم گفت: فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. سرعت به گردش درآوردن توپ از سوی بازیکنانم بسیا عالی بود و به هیچ وجه به آنها اجازه ندادیم که سازمان یافته عمل کنند. تمام دیدار را تحت کنترل داشتیم که این به خاطر بهترین نمایش این فصل مان است.

انتهای پیام / د

کد خبر: 92641

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT