پربازدیدترین ها

مدیر تکنیکی باشگاه نایمخن تاکید کرد از اینکه مهاجم تیمشان به ایران سفر نمی کند خوشحال است.

به گزارشخبرگزاری فارس، علیرضا جهانبخش که برای باشگاه نایمخن هلند به میدان می رود، برای حضور در جام ملت های آسیا زیر ۲۲ سال در عمان به تیم ملی ایران دعوت شد اما با تلاش سران این باشگاه در این رقابت ها حضور نمی یابد.

بدین ترتیب این بازیکن ۱۹ ساله در جام ملت های آسیا به میدان نخواهد رفت اما در اردوی تیم باشگاهی اش که در اسپانیا برگزار می شود حضور خواهد یافت.

ادو اوپوف در این زمینه گفت: خوشبختانه مسئولان فدراسیون فوتبال ایران از حضور علیرضا جهانبخش در تیم ملی زیر ۲۲ ساله های ایران صرف نظر کردند. اگر این اتفاق می افتاد، به مدت یک ماه علیرضا را در اختیار نداشتیم. با توجه به شرایطی که در جدول رده بندی داریم خیلی خوشحالیم که وی را در اختیار خواهیم داشت.

اوپوف در ادامه از اینکه جهانبخش با حضور در تیم ملی ایران دیگر بیش از حد خسته نخواهد شد ابراز رضایت کرد و گفت: نیم فصل بسیار سنگینی در لیگ هلند پشت سر گذاشته ایم. او باید به شرایط جدید خود در فوتبال و زندگی در هلند عادت می کرد. اکنون در ژانویه و در انتظار آغاز نیم فصل دوم لیگ هستیم. ایرانی ها می خواهند که جهانبخش در جام جهانی برزیل برای آنها یک مهره کارآمد باشد. ما نیز همین را برای تیم مان می خواهیم.

جهانبخش در حال حاضر به همراه تیم باشگاهی اش در اسپانیا حضور دارد. او که پیشتر دچار آسیب دیدگی همسترینگ پا شده بود تاکنون تمرین های اختصاصی انجام می داد اما اکنون می تواند با سایر هم تیمی هایش تمرین کند.

اوپوف در این زمینه هم گفت: اگر علیرضا به ایران می رفت، حضور در آن تورنمنت می توانست فشار زیادی به وی وارد آورد. او آسیب دیدگی طولانی ای را پشت سر گذاشته بود که این موضوع می توانست ریسک زیادی روی سلامت وی داشته باشد اما اکنون زمان کافی برای بهبود در اختیار دارد.

انتهای پیام / د

کد خبر: 92648

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT