پربازدیدترین ها

۳۲۳۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور موجود است

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی، دولت دو راهکار را اتخاذ کرده است.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام کرمانشاه در خصوص لزوم ساخت استخر قهرمانی و سراسری ۶ هزار نفری ولایت، مستقر در دهکده المپیک استان گفت: احداثچنین استخرهایی نیاز کشور است و براین اساس قصد داریم در چهار نقطه شمال، جنوب، شرق و غرب کشور چنین استخرهایی را ایجاد کنیم.

گودرزی با اشاره به مشکلات کنونی دولت در حوزه تامین اعتبارات افزود: برای اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی، دولت دو راهکار را اتخاذ کرده است. تامین اعتبار از دو محل فاینانس و مطالبات ایران از کشورهای خارجی از جمله راهکارهای دولت برای تکمیل پروژه های ورزشی است.

وی گفت: همچنین به ادارات کل ورزش و جوانان استان ها مجوز درآمد حاصل از فروش زمین های تغییر کاربری یافته درون شهری، برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی اعطا شده است.

گودرزی با اشاره به وجود ۳ هزار و ۲۳۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور، اظهار داشت: تامین اعتبار تمامی این پروژه ها کار مشکلی است و در این راستا تکمیل مجموعه های ورزشی بزرگ نیمه تمام در دستور کاری دولت قرار گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص اعطای اعتبار به مجموعه استخر قهرمانی دهکده المپیک کرمانشاه گفت: در این زمینه قولی نمی دهم اما تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

انتهای پیام / د

کد خبر: 92656

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT