پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: بر اساس مدارک موجود مشخص شد که قهرمان ۷ دوره فرمول یک هنگام حادثه اسکی روی برف شرایط کاملا عادی داشته است.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از آسوشیتدپرس، پس از مشاهده فیلم ۲ دقیقه ای دوربینی که روی کلاه ایمنی مایکل شوماخر، اسطوره فرمول یک هنگام حادثه اسکی روی برف نصب بود، مشخص شد که این راننده آلمانی در زمان اسکی که منجر به آن حادثه دلخراش شد شرایط کاملا عادی داشته و کاملا اصولی اسکی می کرده است.

پس از مشاهده فیلم و تحقیقات صورت گرفته سرعت حدودی شوماخر هنگام اسکی در منطقه مربیل واقع در کوه های آلپ فرانسه تخمین زده نشد ولی هرگونه احتمال در مورد اشکال در چوب اسکی و عدم تعادل در اسکی کردن وی رد شد.

مایکل شوماخر، قهرمان ۷ دوره رقابت های اتومبیلرانی فرمول یک جهان و رکورددار کسب قهرمانی متوالی در این مسابقات در تاریخ ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳ در روزی که برای اسکی روی برف به دامنه های آلپ در فرانسه رفته بود، دچار حادثه شد. در اثر این حادثه وی با برخورد به صخره دچار خونریزی مغزی شد و به حالت کُما فرو رفت.

شوماخر ۴۵ ساله که موفق ترین راننده تاریخ رقابت های اتومبیلرانی فرمول یک به شمار می رود همچنان در وضعیت بحرانی است و در بیمارستانی در شهر گرنوبل فرانسه در کما به سر می برد.

پلیس و کارشناسانی که روی این پرونده کار می کنند عنوان کردند باید تصویر به تصویر این فیلم بازبینی شود تا بتوان به سرنخ های جدید دست یافت ولی چیزی که واضح است اینکه وی پس از از دست دادن تعادلش ۹ متر روی زمین کشیده شده و در نهایت از ناحیه سر به صخره موجود در محل حادثه برخورد کرده است.

انتهای پیام /

کد خبر: 92664

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT