پربازدیدترین ها

گزارش تمرین آبی پوشان

خبرگزاری تسنیم: تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب ۵ بازیکن انجام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* بوکر کبه، احمد جمشیدیان، پژمان نوری، مهرداد اولادی و مجید غلام نژاد غایب بودند.

* آرش برهانی که به دلیل رفتارش در دیدار مقابل راه آهن از حضو ردر تمرینات منع شده همانند چند روز گذشته زودتر از آغاز تمرین در کمپ حضور پیدا کرد و به همراه برادرش تمرینات انفرادی انجام داد. این بازیکن در دیدار مقابل استقلال خوزستان حضور ندارد اما گفته می شود دستیاران قلعه نویی و همچنین مسئولان باشگاه با سرمربی استقلال صحبت کردند که برهانی پس از بازی با استقلال خوزستان در تمرینات حضور پیدا کند تا در در بی ۲۷ دی ماه به میدان برود.

* هواداران استقلال وقتی متوجه حضور آرش برهانی در کمپ شدند با یکدیگر درباره بخشش این بازیکن صحبت می کردند و معتقد بودند شماره ۹ استقلال در دربی می تواند به این تیم کمک کند.

* خبرنگاران ژاپنی که روز گذشته در تمرین آبی پوشان با برخی از بازیکنان در خصوص دربی مصاحبه کرده بودند امروز نیز در کمپ حضور داشتند و با تماشاگران در مورد دربی و حواشی آن صحبت می کردند.

* پیش از آغاز تمرین بازیکنان استقلال به بازی تنیس فوتبال پرداختند که در این بازی مهدی رحمتی و علیرضا نیکبخت واحدی با هاشم بیک زاده کری زیادی داشتند. در این بازی آنتونیو بازیکن برزیلی استقلال نیز حضور داشت.

* هنگامی که بازیکنان مشغول بازی تنیس فوتبال بودند جواد نکونام به شوخی توپی را به سمت هاشم بیک زاده شوت زد که به پشت این بازیکن برخورد کرد.

* غیبت و مصدومیت های احمد جمشیدیان باعثتعجب هواداران استقلال شده بود و بارها بر سر این مسئله صحبت می کردند که جمشیدیان نتوانست در این فصل به درد استقلال بخورد.

* امیر قلعه نویی با ۲۰ تاخیر در تمرین حاضر شد و رفتارش با جواد نکونام به هنگام ورود به زمین چمن عادی بود.

* حدود ۱۵۰ نفر از هواداران استقلال در کمپ حضور داشتند. آنها کنار فنس قصد تماشای تمرین داشتند که با ممانعت مسئولان کمپ روبرو شدند اما امیر قلعه نویی از مسئولان خواست کاری با آنها نداشته باشند. این موضوع باعثتشویق هواداران استقلال شد.

* حسام یکی از هواداران استقلال که تکنیکش در فوتبال مورد توجه امیر قلعه نویی بوده و بارها مورد استقبال بازیکنان استقلال قرار گرفته امروز نیز با لباس آبی که پشت آن نام سرمربی استقلال حک شده بود حضور داشت. این خردسال که قلعه نویی او را لیونل مسی آینده فوتبال ایران معرفی کرده بود با دیدن حنیف عمران زاده به او گفت: چرا اینگونه هستی و بچه های کوچک را اذیت می کنی؟ عمران زاده که از صحبت حسام تعجب کرده بود همانند گذشته که بچه های کوچک را اذیت می کرد قصد داشت این کودک را اذیت کند که مسی آینده فوتبال ایران از دست عمران زاده فرار کرد.

* محمد مومنی بازیکن پیشین استقلال که در سال های۷۶،۷۷ و ۷۸ و در زمان ناصر حجازی در استقلال بازی می کرد یکی از میهمانان تمرین آبی پوشان بود.

* قرار است از هفته آینده زمین چمن کمپ زیر کشت برود و به همین دلیل امیر قلعه نویی شخصا با مسئولان مجموعه ورزشی آزادی صحبت هایی انجام داده که اگر امکانش فراهم شود استقلال تمریناتش را در زمین شماه ۲ آزادی آنجام می دهد.

* بازیکنان استقلال چند بار دور زمین دویدند و به تمرین آقاوسط پرداختند، پس از تمرین آقاوسط بازیکنان بازیسازی از خط دفاع، بردن توپ به جناحین و شوت به دروازه را انجام دادند. در این بخش تمرینی قلعه نویی در چندین نوبت به مهدی نظری تذکرات جدی داد و صدای قلعه نویی نگاه هواداران در کمپ را به خود جلب کرد.

* منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی در تمرین آبی پوشان حضور داشتند.

* با اعلام حجت الاسلام مالک بازیکنان استقلال فردا برای برای عیادت از بیماران پیوند اعضا به بیمارستان مسیح دانشوری می روند.

به گزارش تسنیم، این فوتبال استقلال روز شنبه آینده در چارچوب مسابقات لیگ برتر به مصاف تیم استقلال خوزستان می رود.

انتهای پیام /

کد خبر: 92723

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT