پربازدیدترین ها

به بازیکنانم افتخار می کنم که غیراخلاقی بازی نکردند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما مقابل نفت دفاعی بازی نکردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، مجتبی تقوی پس از پیروزی یک بر صفر ذوب آهن مقابل نفت، اظهار داشت: فکر نمی کنم لازم به گفتن باشد که نفت یکی از بهترین تیم های فوتبال کشور ماست، این تیم هم از لحاظ فیزیکی و هم تاکتیکی شرایط بسیار خوبی دارد. ما بازی دشواری مقابل نفت داشتیم. بازیکنان نفت دوندگی زیادی دارند و درگیر هم هستند و این دو ویژگی باعثشده تا تیم آنها از سایر تیم ها متمایز باشند.

وی ادامه داد: متأسفانه شرایط ذوب آهن در دوران گذار است و وضعیت بسیار سختی داریم و در این شرایط همه می دانند که هنگامی که به دهه پایانی بازی ها می رسیم بازی ها دشوارتر می شود.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: ما در این بازی منظم ظاهر شدیم. چیزی که در دیدارهای گذشته از آن دور بودیم اما در این بازی توانستیم منظم ظاهر شویم. من این پیروزی را به همه مردم و علاقمندان ذوب آهن هدیه می دهم. با تمام وجود بازیکنانم در این دیدار ظاهر شدند و امیدوارم در ادامه هم این روند وجود داشته باشد.

تقوی یادآور شد: ذوب آهن تیم ریشه دار و قوی ای است امیدوارم شرایط در ادامه برای این تیم بهتر شود. بازی بسیار سختی مقابل نفت داشتیم فکر می کنم لطف خدا شامل حال ما شد و تیم نفت که دو سه موقعیت خوب به دست آورد نتوانست به گل برسد.

وی تأکید کرد: در نیمه دوم که نفت حمله می کرد ما هم چندین ضدحمله داشتیم. بازیکنانم با انرژی زیادی در این بازی داشتند و امیدوارم با درایت بتوانیم شرایط تیم ریشه دار ذوب آهن را بهتر کنیم.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد مهاجمانش راضی است، گفت: معتقدم گلزنی ملاک قوی و ضعیف بودن مهاجم نیست بلکه بستگی به شرح وظایفی دارد که بازیکنان چگونه در زمین پیاده کنند. بیاتی نیا یکی از بااخلاق ترین و بازیکن قدرتی خوبی است که در بازی امروز در پست تخصصی خود حضور نداشت بلکه در نیمه دوم هم در دفاع چپ بازی کرد. عشق و علاقه بازیکنان بسیار زیاد بود و عملکرد خوبی در این بازی داشتند. ما دو موقعیت بسیار خوب هم از دست دادیم، در دیدار با ملوان هم ۱۱ موقعیت گلزنی به دست آوردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. بازیکنان جنگندگی و دوندگی زیادی داشتند که سنگینی فشار کار تیمی مانع از برخی موقعیت ها می شود باید این ویژگی و خصلت را حفظ کنیم و آن را در بازی های آینده از دست ندهیم. ما فرصت های زیادی از دست داده ایم و باید در بازی های آینده جبران کنیم.

تقوی در مورد اینکه بازیکنان نفت معتقد بودند ذوب آهن تدافعی بازی کرده، گفت: دفاع کردن با دفاعی بازی کردن متفاوت است، تیمی که تنها دفاع می کند و زیر توپ می زند با تیمی که خوب دفاع می کند فرق دارد. فکر می کنم ما خوب دفاع کردیم در هر دو نیمه موقعیت داشتیم با احترام زیادی که به مربی و بازیکنان نفت قائلم اما ما خوب بازی کردیم واقعا فوتبال نفت بسیار خوب است آنها با انگیزه ظاهر می شوند و بازی مقابل چنین تیم هایی خیلی دشوار است به لطف خدا توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم ما دفاعی بازی نکردیم نقاط قوت حریف را شناسایی کردیم البته در یکی دو مورد اشتباه داشتیم که خدا کمک کرد.

وی افزود: ما در نیمه دوم هم فرصت هایی داشتیم در این بازی دو بازیکن ما مصدوم شدند بازیکنان مان به هیچ عنوان به دنبال وقت کشی نبودند یک بار بازیکن مان روی زمین افتاد که با برانکارد به بیرون انتقال پیدا کرد و تعویض شد، افتخار می کنم که بازیکنانم با این شرایط حساس هیچ وقت غیراخلاقی بازی نکردند و به دنبال ارائه بازی خوب هستند.

انتهای پیام / ن

کد خبر: 92749

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT