پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ذوب آهن گفت: برابر نفت تهران به هیچ وجه دفاعی بازی نکردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، مجتبی تقوی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران گفت: به هیچ وجه قبول ندارم که دفاعی بازی کردیم. ذوب آهن امروز هم دفاع کرد و هم حمله. فکر نمی کنم به این سبک فوتبال بازی کردن دفاعی بگویند.

وی اضافه کرد: بازی برابر نفت برای همه تیم ها سخت است. فکر نمی کنم لازم باشد به این موضوع اشاره کنم که نفت به خاطر مسائل فیزیکی و تاکتیکی با دیگر تیم های لیگ چه تفاوتی دارد. آنها خوب بازی می کنند و خوب می دوند. این ویژگی آنها را از دیگر تیم ها متمایز می کند. خوشحالم که توانستیم از این بازی ۳ امتیاز بگیریم اما برای تیم نفت و کادر فنی اش احترام قائلم و معتقدم آنها یکی از بهترین تیم های فوتبال ایران هستند.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در مورد اینکه از عملکرد مهاجمانتان در این بازی راضی هستید، گفت: ملاک خوب بازی کردن یک مهاجم گل زدن نیست. به عنوان مثال محسن بیاتی نیا که زننده گل ما بود و همیشه یکی از بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران بوده نه تنها در زمان حمله خوب بازی کرد بلکه در خط دفاعی هم به خوبی ایفای نقش کرد. مقابل ملوان ۱۱ موقعیت گل خلق کردیم و در این بازی نیز موقعیت های زیادی داشتیم. همین که این موقعیت ها را به دست آوردیم نقطه عطف است.

تقوی تصریح کرد: ذوب آهن تیم ریشه داری است و در این برهه زمان گذر را پشت سر می گذارد. خودتان می دانید چقدر سخت است که با این شرایط روحی مقابل تیم های بزرگی مانند نفت قرار بگیریم اما خوشحالم که بچه ها تلاش کردند و خوب دویدند. وقتی برخی بازیکنان ما مصدوم و از بازی خارج می شوند نشان می دهد که ما خوب جنگیدیم. از تمام بچه ها به خاطر اینکه اخلاق را سرلوحه بازی هایشان قرار می دهند تشکر می کنم.

سرمربی ذوب آهن عنوان کرد: مطمئن باشید بازیکنان، کادر فنی و مسئولان باشگاه همگی به دنبال این هستند که تیم ریشه دار ذوب آهن به جایگاه اصلی اش بازگردد. هر چه به انتهای نیم فصل دوم و دهه آخر مسابقات نزدیک می شویم تیم ها با انگیزه بیشتری بازی می کنند و کار سخت می شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 92751

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT