پربازدیدترین ها

پس از شکست برابر ذوب آهن

خبرگزاری تسنیم: سرمربی نفت تهران گفت: خوب بازی کردیم و حتی می توانستیم ذوب آهن را ببریم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، یحیی گل محمدی پس از شکست یک بر صفر نفت تهران مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: به ذوب آهن و کادر فنی این تیم به خاطر این برد تبریک می گویم و معتقدم امروز بازی بسیار خوب و جانداری را شاهد بودیم. نفت می توانست پیروز میدان باشد. ذوب آهنی ها از هوش خود استفاده کردند و بازی را بردند.

وی ادامه داد: حریف دو یا سه موقعیت بیشتر روی دروازه ما خلق نکرد اما بازیکنان ذوب آهن باهوش هستند و با توجه به همین موضوع توانستند دروازه ما را باز کنند. هر چه به پایان فصل نزدیک می شویم و در نیمه دوم بازی ها قرار می گیریم کار برای همه تیم ها سخت می شود.

گل محمدی خاطرنشان کرد: در سه بازی اخیر به دلیل نبود برخی از مهاجمان و آسیب دیدگی برخی نفراتمان مثل هادی نوروزی و رضا نوروزی نتوانستیم در امر گلزنی نتیجه بگیریم. برای برد در فوتبال به گل نیاز است اما با این وجود از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و معتقدم تیم جوان نفت در ادامه بازی ها می تواند شکست ها را جبران کند و امتیازات لازم را به دست آورد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در مورد نحوه قضاوت سعید مظفری زاده گفت: او یکی از داوران خوب فوتبال ایران است و فکر می کنم امروز هم یکی از قضاوت های خوبش را شاهد بودیم.

انتهای پیام /

کد خبر: 92754

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT