پربازدیدترین ها

سرمربی تیم فوتبال نفت گفت: از عملکرد بازیکنانم مقابل ذوب آهن راضی هستم و ما فقط نتوانستیم به گل برسیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی پس از شکست یک بر صفر نفت مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازی خوب و جان داری بود. قبل از هر چیز باید به تیم ذوب آهن تبریک بگویم اما معتقدم می توانستیم در این بازی به برتری برسیم اما متأسفانه از فرصت های خود به خوبی استفاده نکردیم.

وی ادامه داد: ذوب آهن دو سه بار بیشتر به دروازه ما حمله نکرد که به یک گل رسید. این تیم بازیکنان باهوش و حرفه ای دارد و آنها از این هوش خود استفاده کردند و مقابل ما به برتری رسیدند. نیمه دوم بازی کامل در اختیار ما بود اما توپ هایمان به گل تبدیل نشد، برای بردن باید گل بزنیم.

سرمربی نفت یادآور شد: ما در سه بازی اخیر در امر گلزنی موفق نبودیم البته دست مان هم خالی است، دو مهاجم مصدوم یعنی رضا نوروزی و هادی نوروزی را در اختیار نداریم. متأسفانه در امر گلزنی هم ضعیف عمل کردیم. تیم جوانی داریم و امیدوار به آ ینده هستیم. بازی های زیادی باقی مانده و به دنبال جبران نتایج هستیم.

گل محمدی تصریح کرد: در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم آنها تمام تلاش خود را انجام دادند اما فقط در گلزنی ناموفق بودند.

وی در پایان در مورد قضاوت داور عنوان کرد: داوری خوب بود، برای آقاسعید(مظفری زاده) احترام قائلم او یکی از بهترین قضاوت های خود را امروز انجام داد و به تیم داوری خسته نباشید می گویم.

انتهای پیام / ن

کد خبر: 92755

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT