پربازدیدترین ها

هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال

تیم های صدرنشین مهرام و پتروشیمی هفته سیزدهم لیگ برتر را با برتری خانگی به پایان رساندند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال امروز آغاز شد که در نخستین دیدار تیم های مهرام تهران و هفت الماس قزوین در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف هم رفتند.

شاگردان مصطفی هاشمی در مهرام که تیم دوم جدول هستند موفق شدند در این مسابقه با حساب ۶۹ بر ۵۸ به برتری برسند. دو تیم در کوارتر اول به تساوی ۱۷ بر ۱۷ رسیدند، اما کوارتر بعدی را مهرام با نتیجه ۱۹ بر ۱۳ پیروز شد.

کوارتر سوم این هفت الماسی ها بودند که توانستند ۱۹ بر ۱۸ به برتری برسند و در نهایت وقت ۱۰ دقیقه آخر هم با برتری ۱۵ بر ۹ مهرام همراه بود.

فولاد ماهان که در اصفهان و سالن مخابرات میزبان سربازان نیروی زمینی تهران بود در پایان پیروزی ۸۱ بر ۶۱ خانگی را جشن گرفت.

پتروشیمی بندرامام، صدرنشین لیگ در خانه موفق شد همیاری زنجان را ۱۰۰ تایی کند. شاگردان مهران حاتمی در حالی در این بازی به برتری ۱۰۸ بر ۷۵ رسیدند که کوارتر اول را واگذار کردند. آنها اما در ادامه سه کوارتر بعدی را ۲۷ بر ۲۱،۱۹ بر ۱۲ و ۳۶ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند تا جایگاه خود را در رتبه نخست جدول استحکام ببخشند.

در این بازی مهدی کامرانی با کسب ۲۷ امتیاز، پرامتیازترین بازیکن میدان بود. همچنین ارسلان کاظمی با تصاحب ۱۳ ریباند و ۱۲ امتیاز نقش بسزایی در پیروزی تیمش داشت.

در گرگان که تیم های شهرداری این شهر و استقلال قشم به مصاف هم رفته بودند، جدال شان با برتری ۸۲ بر ۷۶ میزبان به پایان رسید تا آنها دو پله در جدول صعود کرده و از قعر جدول خود را جدا کنند. این دیدار در وقت های قانونی ۶۹ بر ۶۹ مساوی شده بود.

دو دیدار این هفته یعنی دانشگاه آزاد با صنایع پتروشیمی و ذوب آهن و افرا خلیج فارس از ساعت ۱۷ آغاز شده است.

انتهای پیام / ن

کد خبر: 92762

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT