پربازدیدترین ها

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مطرح کرد:

کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: مهمترین وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مقابله هوشمندانه با تهاجم فرهنگی بیگانگان است.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله مصطفی علما امروز دوشنبه در نشست با مدیر کل جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری نزدیک به 25 سال است که نسبت به تهاجم فرهنگی بیگانگان هشدار می دهند و دغدغه ای نیز مهمتر از آن نداشته اند.

وی گفت: امروز با وجود ابزارهای نوین اطلاعاتی همه، تهاجمات گسترده فرهنگی دشمنان را می بینند که برای انحراف و ایجاد شبهات خطرناک در جامعه ما از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

وی افزود: در چنین شرایطی یکی از مهمترین نهاد هایی که می تواند با این تهاجمات گسترده مقابله کند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که بایستی با فعالیت های فرهنگی تاثیر گذار و کارشناسی شده جامعه را با تولیدات فرهنگی داخلی پر کند.

وی گفت: مقام معظم رهبری در نشست اخیر مجلس خبرگان فرمودند که اگر تولیدات فرهنگی داخلی کم و ناقص باشند تولیدات فرهنگی قاچاقی کشور را پر خواهد کرد که ضربات سنگینی به کشور و مردم وارد می شود.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار امیدواری کرد که با معارفه حجت الاسلام رحیم جعفری به عنوان مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و حضور یک روحانی در این تصدی ، تحول و انقلابی در بحث ارشاد و فرهنگ استان ایجاد شود و سبب رضایت مردم متدین و شهید پرور استان کرمانشاه شود.

کد خبر: 343095

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT