پربازدیدترین ها

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار جوانرود از مشارکت 75 درصدی مردم این شهرستان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا خبر داد.

آرش لهونی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: 37 هزار و 294 نفر از افراد واجد شرایط شهرستان جوانرود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرکت کردند.
وی از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای قدردانی کرد و اظهار داشت: مردم با این مشارکت بالای خود اتحاد، انسجام و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب به جهانیان نشان دادند.
فرماندار جوانرود گفت: در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر جوانرود به ترتیب: محمدعلی رضایی، بهمن ویسی نور، خانم سما عزیزی، انور احمدی، اختر ویسی، صیداحمد امیری و فریدون ابراهیمی به عنوان اعضای اصلی و احمدمحمدی، لقمان بهروزی، عثمان محمدی، محمد صالحی و کمال قادری به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
28 هزار و 555 نفر در شهر جوانرود و هفت هزار و 795 نفر در روستاهای بخش مرکزی و کلاشی شهرستان جوانرود در انتخابات 29 اردیبهشت 96 شرکت کردند.
مردم شهرستان جوانرود در انتخابات ریاست جمهوری 26 هزار و 644 نفر به حسن روحانی، 6 هزار و 387 نفر به سیدابراهیم رئیسی، 283 به مصطفی میرسلیم و 183 نفر به هاشمی طبا رای دادند.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
7453/8066 خبرنگار:بهمن کریمی ** انتشاردهنده:علی مولوی

کد خبر: 359922

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT