پربازدیدترین ها

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از مشارکت 77 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

فرامرز اکبری روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، با تقدیر از مشارکت گسترده مردم مرزنشین قصرشیرین در انتخابات افزود: مرزنشینان با وجود مشکلات و تنگناهای اقتصادی و پا گذاشتن بر روی تمایلات خود برای حفظ نظام، مشارکت و حماسه ای کم نظیر در عرصه انتخابات خلق کردند.
وی اظهارکرد: مردم شهرستان قصرشیرین ثابت کرده اند نظام را دوست دارند و در سخت ترین شرایط همواره حضوری موثر دارند و حامی و پشتیبان قوی برای انقلاب هستند.
وی حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات را نشانه بزرگی، اصالت و شعور بالای سیاسی آنان عنوان کرد و گفت: با وجود مشکلات و سمپاشی ها علیه دولت، این میزان رای حضور مردم معنادار است ضمن اینکه مجموع آرا تاییدی بر نظام اسلامی است.
فرماندار قصرشیرین افزود: رای به دکتر روحانی رای معنا داری است و ثابت می کند که جریان اصلاحات یک جریان ریشه دار، قوی و روشن است و مسئولان باید آن را ببینند و به آن احترام بگذارند.
اکبری، با بیان این که دولت بعدی باید به شکلی عمل کند که قدردان مردم باشد، بیان کرد: مدیران فاصله خود را با مردم کم کنند زیرا وامدار آنها هستند.
وی اظهارداشت: رای مردم در واقع رای به عقلانیت، اعتدال، مقابله با تندروی ها و بهانه تراشی در صحنه های بین المللی است و دولت تدبیر باید قدردان حضور مردم باشد و این به نفع جریان اصلاحات و نظام است.
وی گفت: دولت باید با تلاش بیشتر در دور دوم بتواند بخش زیادی از مشکلات مردم را رفع کند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد که در این شهرستان 17 هزار و 593 تن در انتخابات شرکت کردند که از این تعداد 13 هزار و 565 تن به دکتر حسن روحانی و سه هزار و 874 تن به سید ابراهیم رییسی، 111 تن به میرسلیم و 43 تن به هاشمی طبا رای دادند.
7079/3012/8066 خبرنگار:نازنین باباخانی ** انتشار دهنده:علی مولوی

کد خبر: 359924

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT