پربازدیدترین ها

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی کرمانشاه گفت: شهنام نظرپور شناگر کرمانشاهی موفق شد مدال برنز مسابقات شیرجه سکوی 10 متر مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی را کسب کند.

پیمان جاویدان روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: دور مقدماتی و فینال مسابقات شیرجه سکوی 10 متر بازی‌های کشورهای اسلامی شب گذشته برگزار شد و نظرپور شناگر کرمانشاهی عنوان سومی این رقابت ها را از آن خود کرد.
وی افزود: نظرپور ابتدا در دور مقدماتی با کسب 266.10 امتیاز راهی مرحله فینال شد تا به همراه ولی پور دیگر شناگر کرمانشاهی و دو ورزشکار دیگر از ترکیه و آذربایجان برای کسب مدال تلاش کند.
جاویدان ادامه داد: شناگر کرمانشاهی تیم ملی در مرحله فینال با کسب 303.65 امتیاز توانست در جایگاه سوم ایستاده و مدال برنز را از آن خود کند.
وی گفت: نظرپور و ولی پور عصر امروز (یکشنبه) در فینال سکوی 10 متر هماهانگ با رقبای خود مسابقه می دهند.

** قایقران کرمانشاهی در اردوی تیم ملی کانوپولو حضور یافت
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از دعوت بانوی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی کانوپولوی کشورمان خبر داد و گفت: سونیا گماری تنها قایقران کرمانشاهی دعوت شده به این اردوست.
محمد سهراب بیگ ادامه داد: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران از امروز (31 اردیبهشت ) آغاز و تا دهم خرداد در دریاچه آزادی تهران ادامه خواهد یافت.
وی یادآوری کرد: 12 ورزشکار از هفت استان کشور زیر نظر دلارام مرزآبادی سرمربی تیم به تمرین و آماده سازی خود می پردازند.
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه یادآوری کرد: تیم ملی کانوپولوی ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که از 17 تا 20 آبان در کشور مالزی برگزار می شود، آماده می کند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

کد خبر: 359925

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT