پربازدیدترین ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری و اجرای 100 برنامه فرهنگی و هنری شاخص در استان در سال جاری خبر داد.

حجت الاسلام رحیم جعفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: امسال برگزاری 100 برنامه فرهنگی و هنری شاخص را در برنامه داریم که بخش چشمگیری از آنها در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: امسال حضور شهرستان‌ها را به طور جدی در برنامه های فرهنگی خواهیم داشت و امیدواریم این روند سال به سال تقویت شود و شهرستان ها نیز مشارکت خوبی در برنامه های فرهنگی استان داشته باشند.

جعفری از برنامه ریزی برای برگزاری دومین دوره جشنواره بزرگ فرامرزی مطبوعات در کرمانشاه طی سال جاری خبر داد و اظهار کرد: همچنین امسال بنا داریم جشنواره استانی مطبوعات را نیز برگزار کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اظهار کرد: همانند سالهای گذشته امسال نیز برگزاری کنگره بزرگ شعر نبوی و جشنواره امام رضا(ع) در حوزه ادبیات را خواهیم داشت.

جعفری افزود: تلاش ما این است چند برنامه شاخص در سطح استانی، منطقه‌ای و یا ملی در کرمانشاه برگزار شود که به اسم کرمانشاه برای همیشه ثبت شده و در سالهای آتی هم برگزار شود.

وی تصریح کرد: امسال همچنین برنامه‌های شاخصی در حوزه‌های مختلف موسیقی، تئاتر و سایر رشته‌های هنری خواهیم داشت که حضور اصحاب فرهنگ و هنر در برنامه‌ریزی و اجرای آن پررنگ خواهد بود.

کد خبر: 359928

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT