پربازدیدترین ها

کرمانشاه- ایرنا- ستاد مرکزی انتخابات دکتر حسن روحانی در پیامی از حماسه بزرگ مردم کرمانشاه برای اعتماد و رأی دوباره به دکتر حسن روحانی در 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا در این پیام که روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، خطاب به مردم استان آمده است: حضور تاریخی و پرشورتان در انتخابات اخیر، آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره مصمم و پر امید این کهن بوم و بر را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد.
این پیام افزوده است: رشد فزاینده سیاسی و پای فشردن بر مردم سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور گسترده شما در پای صندوق های رأی یکبار دیگر در عمل به اثبات رسید، کرمانشاهیهای دلاور و مؤمن و غیور همچون دوران جنگ و ایستادگی، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه متین و خردمندانه با جنگ روانی بدخواهان با زیبایی و هنرمندی هرچه تمام تر به تصویر کشیدند و کشور؛ منافع ملی و آینده پر امید خود را با اعتماد و رأی 68 درصدی به دولت دوازدهم بیمه کردند.
در ادامه بیانیه ستاد دکتر روحانی در کرمانشاه خطاب به مردم استان آمده است: حضور حداکثری شما مایه مباهات و فخر ما خادمان ستاد دکتر حسن روحانی در استان است، پیروز واقعی و راستین این انتخابات، تک تک ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران است که بحول و قوّه الهی توانست گامی بلند و بزرگ و استوار بردارد و چهره پر نشاط و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد. ملت بزرگ ایران با رأی دادن خود باعث شدند تا این نیمه راه طی شده به منزلگاهی مطمئن منتهی شود.
ستاد دکتر حسن روحانی در کرمانشاه از همه ستادها، احزاب و فعالان خود در تشکیلات استانی و کمیته ها در اقصی نقاط استان از شهر و روستا که با حداقل امکانات و تدارکات و با همت و تلاش شبانه روزی تک تک اعضا خود نقشی بسیار مؤثر و مهم در حماسه اردیبهشت داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می کند و به همراهان ریاست محترم جمهوری توصیه اکید می نماید که هیجان و التهاب روزها و هفته های رقابت جای خود را به همکاری و رفاقت داده و در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز سربلند باشند.
در ادامه این پیام آمده است: برخود لازم می دانیم ضمن تشکر از همه آحاد جامعه، بزرگان مذاهب، ایلات و طوایف، کشاورزان، روستاییان، جامعه دانشگاهی، صنعتگران، بازرگانان، زنان و مردان، جوانان و کارگران عزیز و ستادهای کاندیداهای رقیب که در این حماسه عظیم حضور حد اکثری داشتند و نیز از پدید آورندگان امنیت، نهاد قضایی، مأموران نظامی و انتظامی و مدیران ارشد استان و برگزار کنندگان انتخابات، فارغ از هر مرده باد و زنده باد، ظرفیت شکل گرفته بر اثر این پیروزی را به سمت آشتی و گفتگوی ملی هدایت کنیم.
در این بیانیه همچنین از رسانه های مکتوب و به ویژه خبرگزاری ها و فعالان فضای مجازی به خاطر تولید و انعکاس بموقع اخبار و اطلاع رسانی انتخابات قدردانی شده است.
براساس اعلام ستاد مرکزی انتخابات دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه به شکرانه این حماسه و پیروزی در روز دوم خرداد مراسم جشنی در کرمانشاه برگزار می شود.
در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی 71 درصد از مردم استان کرمانشاه شرکت کردند.
3033/8066 خبرنگار: فرزاد نویدی ** انتشار دهنده:علی مولوی

کد خبر: 359971

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT