پربازدیدترین ها

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و پلمب کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد خبر داد و گفت: چند نفر از معتادان حاضر در این کمپ به دلیل ضرب و جرح توسط متصدیان، از مسئولان آن شکایت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رضا شیرزادی، گفت: ماموران کلانتری 23 تعاون با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد در محدوده جاده سنندج با خبر شدند و برخورد با آنان را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه متصدیان کمپ غیر قانونی ترک اعتیاد پیش از حضور ماموران از محل متواری شده بودند، اظهار کرد: عوامل انتظامی 20 معتاد حاضر در این مجموعه را به کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید تحویل دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه معتادان حاضر در این کمپ توسط متصدیان ضرب و جرح می‌شدند، گفت: چند نفر از معتادان حاضر در این کمپ به دلیل ضرب و جرح از مسئولان آن شکایت کردند.

شیرزادی با بیان اینکه جمع‌آوری معتادان متجاهر در دستور کار انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار دارد، عنوان کرد: طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر به صورت مداوم در انتظامی شهرستان کرمانشاه اجرا خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه اکثر سرقت‌های خُرد سطح شهر توسط معتادان متجاهر انجام می‌شود، گفت: جمع آوری این افراد تاثیر بسیاری در کاهش آمار سرقت‌ها دارد.

شیرزادی مبارزه با سوداگران مرگ را یکی از اولویت های اصلی انتظامی شهرستان کرمانشاه دانست و تصریح کرد: پلیس با جدید هرچه بیشتر با عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام

کد خبر: 379392

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT