پربازدیدترین ها

معاون جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه عنوان کرد:

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه گفت: شرکت شتاب دهنده تیک در جهاد دانشگاهی کرمانشاه چند طرح گردشگری را در حال اجرا دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، محمد حامد شامبیاتی در کارگاه شتابی از نوع تیک برای طرح‌های گردشگری منطقه‌ای توانمند سازی سازمانهای مردم نهاد میراث فرهنگی که به میزبانی استان کرمانشاه و در محل جهاد دانشگاهی در حال برگزاری است، به وجود 200 حوزه آموزشی در مجموعه جهاد دانشگاهی کشور اشاره کرد و اظهارداشت: قریب به 140 مورد از این حوزه ها، آموزش‌های تخصصی و تخصصی پیشرفته را ارائه می‌دهند.
وی تصریح کرد: همچنین 50 مرکز آن علمی و کاربردی و 6 مورد نیز دانشگاه‌ها و حوزه موسسات آموزش عالی هستند.
معاون جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه افزود: جهاد دانشگاهی کشور در حوزه‌های تخصصی گردشگری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق کنکور سراسری دانشجویانی را می‌پذیرد.
شامبیاتی با بیان اینکه در جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه تا مقطع کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی گردشگری وجود دارد، افزود: در حوزه‌های تخصصی 700 دوره آموزش کوتاه مدت و میان مدت ارائه می‌گردد.
این مدیر خاطرنشان کرد: 50 تا 60 مورد از این حوزه‌های کوتاه مدت و میان مدت، مرتبط با صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی است که با توجه به نیاز سنجی جامعه خدمات می‌دهند.
معاون جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه تاکید کرد: سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه یکی از سازمان‌های برتر کشور می‌باشد که از فعالیت‌های متنوع برخوردار است که یکی از این فعالیت‌ها مرتبط با توانمند سازی حوزه‌های گردشگری است.
شامبیاتی با بیان اینکه در حال حاضر 13 شرکت شتاب دهنده در تهران وجود دارد و تن‌ها شرکت شتاب دهنده خارج از پایتخت در جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه فعالیت می‌کند، عنوان کرد: شتاب دهنده ها، حمایت کننده استارتاپ‌ها در کشور هستند، این شرکت‌ها حالت ویترینی دارند که کسانی می‌خواهند کسب و کار نو ایجاد کنند به واسطه شتاب دهنده‌ها به بازار کار معرفی می‌شوند و روی ایده‌های آن‌ها سرمایه گذاری صورت می‌گیرد.
معاون جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه در پایان یادآورشد: شرکت شتاب دهنده تیک در جهاد دانشگاهی کرمانشاه چند طرح گردشگری را در حال اجرا دارد که امیدواریم به موفقیت‌های خوبی در این زمینه برسد.

کد خبر: 394948

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT