پربازدیدترین ها

لحظاتی پیش؛

کرمانشاه- لحظاتی پیش گالری عکس جشنواره «شبدیز» با نمایش 70 اثر از 50 هنرمند عکاس سینمای جوان در کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، گالری عکس پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کرمانشاه با عنوان «شبدیز» توسط جمعی از مسئولین انجمن سینمای جوانان ایران، گودرزی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، قبادی معاون فرماندار کرمانشاه، عبدالمالکی معاون فرهنگی شهردار، قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان و جمعی از نمایندگان شورای شهر کرمانشاه در محل تالار انتظار کرمانشاه افتتاح شد.

میثم منیعی، دبیر بخش عکس این جشنواره در حاشیه این جشنواره به خبرنگار مهر گفت: در این گالری تعداد 70 اثر از 50 هنرمند سینمای جوان استان‌های شرکت کننده به نمایش گذاشته شده است.

گالری عکس جشنواره «شبدیز» افتتاح شد/نمایش 70 اثر از 50 هنرمند

وی افزود: این آثار از بین 44 تک عکس و 5 مجموعه عکس انتخاب و به بخش نمایشگاه جشنواره راه پیدا کرده اند و از امروز تا پایان جشنواره نمایشگاه مذکور آماده بازدید علاقه مندان است.

دبیر بخش عکس جشنواره منطقه ای «شبدیز» تصریح کرد: این عکس‌ها در 3 موضوع چشم انداز، مستند اجتماعی و خلاقه کار شده است.

گالری عکس جشنواره «شبدیز» افتتاح شد/نمایش 70 اثر از 50 هنرمند

وی ادامه داد: کلیه 11 استان در این نمایشگاه عکس های برگزیده ای دارند و بیشترین عکس ها مربوط به استانهای ارومیه و قزوین است. از استان کرمانشاه نیز 5 تک عکس برگزیده به نمایش گذاشته شده است.

منیعی در پایان گفت: بازدید از این نمایشگاه از امروز 22 شهریور تا روز اختتامیه 25 شهریور برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند از آن بازدید به عمل آورند.

کد خبر: 394950

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT