پربازدیدترین ها

نماینده کرمانشاه خبر داد:

نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از تعطیلی 350 پروژه عمرانی در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرهاد تجری ملت در واکنش نسبت به تعطیلی پروژه عمرانی نیمه تمام در استان کرمانشاه اظهار کرد: متاسفانه این استان دارای بیشترین تعداد نیروهای بیکار بوده و این در حالی است که به تعبیر مقام معظم رهبری، مردم این استان در دوران دفاع مقدس با سینه‌ای ستبر در مقابل دشمنان ایستادند و از مرزهای کشور به بهترین شکل دفاع کردند، بنابراین سزاوار نیست که در شرایط کنونی با چنین مشکلاتی مواجه شوند.

تجری ملت افزود: هرچند تاکنون اقدامات متعددی توسط دولت‌ها برای بهبود اوضاع این استان انجام شده است، اما نتیجه آن با انتظاراتی که وجود داشته، قابل قیاس نیست، کمااینکه عدم استفاده از ظرفیت‌های این استان باعث شده، کرمانشاه در سالهای اخیر با بحران بیکاری روبرو شود.

وی تاکید کرد: نتیجه پیگیر‌ی‌ها نشان می‌دهد، تعطیلی حداقل 350 پروژه عمرانی در این استان، هیچ توجیه علمی و اقتصادی ندارد، بنابراین رفع موانع موجود؛ همت مسئولان کشوری و استانی را می‌طلبد، تا با تشکیل کمیته‌ای ویژه، این موضوع را پیگیری کنند.

نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب تصریح کرد: بی تردید با به جریان انداختن مجدد این پروژه‌های عمرانی می‌توان، حداقل مشکل نیمی از جمعیت بیکار استان کرمانشاه را برطرف ساخت.

کد خبر: 394952

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT