پربازدیدترین ها

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله تلفن همراه قاچاق خبر داد و گفت: ارزش این محموله بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال ارزیابی شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" از شناسایی یک باند قاچاق کالا خبر داد و اظهار کرد: اعضای این باند یک محموله کالای قاچاق را از کشور عراق خریداری کرده و قصد داشتند با عبور از محورهای مواصلاتی کرمانشاه، به استان های مرکزی کشور منتقل کنند.

وی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی و با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی، تیم عملیاتی پلیس آگاهی به محور تردد قاچاقچیان اعزام شدند و مسیر را تحت کنترل قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پس از چندین ساعت کنترل نامحسوس محور روانسر- کرمانشاه، خودروی قاچاقچیان رویت و با تدابیر خاص پلیسی متوقف شد، که در بازرسی از آن 150 دستگاه گوشی تلفن همراه فاقد مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

سردار امان اللهی با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: یک متهم در این ارتباط دستگیر و یک دستگاه خودروی 206 نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.

کد خبر: 394980

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT