پربازدیدترین ها

با هدف حفظ گنجینه موسیقایی استان کرمانشاه؛

کرمانشاه- کتاب «سازآوای کُرد» با هدف حفظ گنجینه موسیقایی کرمانشاه و تاریخچه سازها و آواهای کهن(موسیقی مقامی) استان کرمانشاه رونمایی می‌شود.

علی اصغر نصرالله پور، عضو هیئت امنای انجمن موسیقی استان کرمانشاه و مولف کتاب «سازآوای کُرد» در گفتگو با خبرنگار مهر ، از رونمایی از این کتاب طی امروز چهارشنبه 22 شهریور خبر داد.

وی افزود: اساتید موسیقی ایران از جمله «علی اکبر مرادی» تنبور نواز برجسته بین‌المللی اهل استان کرمانشاه در این مراسم حضور دارند و کتاب فوق با حضور این اساتید رونمایی خواهد شد.

نصرالله پور در خصوص این کتاب و مشخصات آن گفت: این کتاب توسط بنده تالیف شده و نشر دیباچه کرمانشاه آن را به چاپ رسانده است.

عضو هیئت امنای انجمن موسیقی استان کرمانشاه، هدف از تالیف این کتاب را حفظ گنجینه موسیقایی کرمانشاه و تاریخچه سازها و آواهای کهن(موسیقی مقامی) استان کرمانشاه عنوان کرد.

وی معرفی مفاخر و بزرگان موسیقی مقامی استان را از دیگر اهداف تالیف این کتاب ارزشمند برشمرد.

نصرالله پور تیراژ کتاب مذکور در اولین چاپ را یک هزار نسخه اعلام کرد و گفت: این کتاب در جلد نرم با بهای 15 هزار تومان و در جلد سخت با بهای 20 هزار تومان به فروش می رسد.

مولف این کتاب، زمان رونمایی از این کتاب را ساعت 18 امروز 22 شهریور و مکان آن تالار وحدت دانشکده فرهنگ و هنر علمی- کاربردی کرمانشاه واقع در میدان جلیلی اعلام کرد.

کد خبر: 394981

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT