پربازدیدترین ها

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه

رئیس پلیس راه استان از آمادگی کامل این یگان برای تسهیل در تردد، خدمت رسانی و امنیت زائران در مراسم اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "محمد حیدری" رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در جلسه برنامه آمادگی پلیس راه برای تسهیل در تردد زائران ریزی اربعین حسینی (ع) که در ستاد پلیس راه استان برگزار شد با بیان اینکه تردد زوار در اربعین امسال، از مرز خسروی نیز انجام خواهد گرفت، اظهار کرد: اقدامات عمرانی نیمه تمام بایستی قبل از آغاز مراسم اربعین به اتمام برسد تا شرایطی فراهم شود که امسال زائران در تردد با مشکل مواجه نشوند.
وی با بیان اینکه سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می‌پذیرد، گفت: با احصای نقاط ضعف و نیز تقویت نقاط قوت، برنامه‌های بهتر و دقیق تری برای تسهیل تردد زائران داشته باشیم.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه خروجی رسمی مرز خسروی به عنوان یکی از مسیر‌ها و کانون‌های اصلی تردد زائران برای شرکت در آیین اربعین حسینی است، بر لزوم افزایش تلاش‌ها برای تسهیل و تردد روان زائران و میزبانی مناسب آن‌ها تأکید کرد.
سرهنگ حیدری رئیس پلیس راه استان به تمهیدات این یگان برای کنترل تردد هنگام رفت و بازگشت زائران اشاره و تاکید کرد: تامین ایمنی مسیر تردد زائران به سمت عراق و عتبات عالیات در مرز خسروی، اولویت نخست پلیس راه استان کرمانشاه خواهد بود.

کد خبر: 395016

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT