پربازدیدترین ها

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه مطرح کرد:

کرمانشاه- کاهش هر یک درصد نرخ بیکاری در استان کرمانشاه را مستلزم ایجاد 6 هزار شغل دانست و گفت: برای کاهش 5 تا 7 درصدی تلاش عظیمی باید صورت گیرد و مشوق‌هایی نیز تعریف شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، کیوان کاشفی امروز دوشنبه در نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با فعالان اقتصادی بخش خصوصی استان کرمانشاه که در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در استان کرمانشاه مشکلات متعددی وجود دارد و آنچه که اعتماد به نفس ما را گرفته نرخ بالای بیکاری در استان است.

وی افزود: متاسفانه طی چند سال گذشته به وضع اقتصادی منطقه پرداخته نشده است و برای پر کردن خلا های موجود باید تلاش ها را دوچندان کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه تاکید کرد: اگر مدیریت با یک آهنگ خوب شروع کند و پیش برود بدون شک می توانیم طی 4 سال آینده 5 تا 7 درصد از معضل بیکاری را کاهش دهیم.

وی برای بهبود وضعیت اقتصادی استان خطاب به نمایندگان مجلس بیان داشت: نمایندگان مجلس باید نگاه ویژه ای به بودجه سال آینده داشته باشند.

کاشفی تصریح داشت: متاسفانه برای دریافت یک وام 4 میلیاردی بایدسند 10 خانه را وثیقه بگذاریم و این امکان دریافت تسهیلات را مشکل می کند.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه بیان کرد: طی 5 سال باید مشوق هایی برای استان ایجاد کنیم تا بتوانیم 5 تا 7 درصد کاهش بیکاری محقق شود.

وی اظهار داشت: برای کاهش هر درصد از نرخ بیکاری باید حدود 6 هزار شغل ایجاد کنیم و کاهش 5 تا 7 درصد تلاش بسیار عظیمی می خواهد.

کاشفی افزود: اگر ما بتوانیم طی 4 سال این نرخ را کاهش دهیم باز نرخ بیکاری استان ما از میانگین کشوری بالاتر خواهد بود.

کد خبر: 401785

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT