پربازدیدترین ها

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با مهر مطرح کرد:

کرمانشاه- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از رسیدگی به 183 پرونده قاچاق توسط این اداره‌کل در استان طی شهریور خبر داد و گفت: 24 میلیارد ریال برای متهمان این پرونده‌ها جریمه صادر شده است.

داریوش جودکی در گفتگو با خبرنگار مهر ، با اشاره به نقش تعزیرات حکومتی در تحقق شعار سال مبنی بر «اقدام و عمل» و موثر دانستن این نقش گفت: شعب تعزیرات حکومتی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد قاطع با قاچاقچیان بسیار جدی عمل خواهند کرد.

وی افزود: در راستای این مهم، این اداره‌کل تعزیرات جکومتی استان کرمانشاه در شهریور ماه امسال تعداد 183 فقره پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز و تعهدات گمرکی را مورد رسیدگی قرار داد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: برای تخلفات پرونده‌های ذکر شده علاوه بر ضبط کلیه کالا های مکشوفه مبلغ 24 میلیارد و 856 میلیون و 421 هزار و 714 ریال محکومیت توسط تعزیرات حکومتی صادر شده است.

محکومیت 1 میلیاردی برای متخلفان کالا و خدمات

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه همچنین از جریمه 1 میلیارد و 569 میلیون و 186 هزار و 39 ریالی متخلفان اقتصادی در شهریور ماه سال جاری خبر داد.

وی به تشریح آمار عملکرد اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در بحث کالا و خدمات پرداخت و گفت: آمار پرونده‌های وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در بخش کالا و خدمات 970 فقره بوده که شعب تعزیرات حکومتی پس از جری تشریفات قانونی برای تخلفات مربوط مبلغ مذکور محکومیت صادر و 94 درصد پروندها را مختومه کرده‌اند.

کشف داروی نیروزای قاچاق

جودکی در بخش دیگر از سخنانش از کشف داروی نیروزای قاچاق در استان خبر داد و گفت: رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان کنگاور یک قاچاقچی را به استناد گزارش مدیریت مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی مبنی بر تحت تعقیب قرار دادن قاچاقچی فوق به اتهام تعداد 7 قلم انواع پودر نیرو زا ساخت کشور آمریکا محکوم کرد.

وی افزود: شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان کنگاور با توجه به احضار و تفهیم اتهام به متهم و نحوه اظهارات و دفاعیات غیر موجه و تقبل مالکیت کالا و عجز وی از ارائه مدارک مثبت گمرکی و معرفی ید یا ایادی ماقبل، اتهامات محرز و متقن تشخیص و حسب مواد قانونی وی را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به مبلغ 15 میلیون 200 هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

کد خبر: 401787

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT