پربازدیدترین ها

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

کرمانشاه- عضو کمیسیون صنایع و معادن استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه بر توجه به ظرفیت بازار عراق به عنوان یک فرصت ویژه در استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، رضا علیزاده امروز دوشنبه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه که با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد، گفت: استعدادها و توانمندی فوق العاده ای در کرمانشاه است.

وی بابیان اینکه برای اینکه در دنیا سربلند کنیم باید هزینه دهیم، گفت: ما باید پاسخگوی مردم باشیم. در ایران نظام و دولت ضد تولید نیست وطرفدار تولید اند.

بخش خصوصی حق دارد سر ما فریاد بزند

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بخش خصوصی حق دارد سر ما داد بزند اما ما بر سر چه کسی فریاد بزنیم؟

وی افزود: در استان کرمانشاه توانمندی ها و پتانسیلهای معدنی به طور دقیق استحصال نشده و باید بیشتر روی این موضوع کار شود.

استان کرمانشاه ذخایر سیلیس زیادی دارد و ما از خارج وارد می‌کنیم

علیزاده تصریح کرد: 70 درصد ذخایر قیر طبیعی کشور در کرمانشاه است و مشکل بازار خرید وجود دارد. در زمینه سنگ‌های تزئینی تنها 19معدن با 500 نفر مشغول به کار در کرمانشاه وجود دارد و باید بیشتر روی این موضوع کار شود. همچنین به بازار عراق نیز توجه شود.

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ذخایر سیلیس فوق العاده ای در استان کرمانشاه وجود دارد در حالیکه ما هم‌اکنون این ماده را از خارج وارد می کنیم و این موضوع نیز باید مورد توجه باشد.

کد خبر: 401854

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT