پربازدیدترین ها

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

کرمانشاه- رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نجات کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی میسر است، تاکید کرد: به دولت نباید دل ببندیم و با شعار از رکود خارج نمی شویم.

به گزارش خبرنگار مهر ، عزیز اکبریان در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه که امروز دوشنبه با حضور اعضای محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد، استان کرمانشاه افتخار ایران است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در قانون برنامه ششم توسعه داریم، افزود: ظرفیت خوبی نیز در قانون برنامه بودجه داریم.

وی یادآورشد: قانون رفع موانع تولید بیش از 60 درصد آن اجرایی نشده و باید بعضا بازنگری شود. اگر اتاق ایران و کرمانشاه پیشنهاد دهد در قانون بازنگری رفع موانع تولید اصلاحاتی صورت می‌گیرد.

اکبریان با بیان اینکه نجات کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی میسر است، تاکید کرد: به دولت نباید دل ببندیم و با شعار از رکود خارج نمی شویم.

وی افزود: باید با سرمایه گذاری درست از رکود خارج شویم. کرمانشاه مستعد سرمایه گذاری است و ظرفیت خوبی برای صادرات دارد اما باید زمینه استعداد سرمایه گذاری را مهیا کنیم و از سرمایه گذار واقعی باید حمایت کنیم.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما وظیفه داریم به دولت کمک کنیم و قوانین را اصلاح و نظارت نیز انجام دهیم.

وی با بیان اینکه اگر بلندگوی رادیو را از مجلس بگیرند مجلس درست می‌شود، تاکید و خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق بیفتد این همه شعار هم نمی‌دهیم و اینکه ماده 100 را از شوراها بگیرند.

اکبریان گفت: بحث نظارت ها بیشتر در کمیسیون ما در مجلس فعال و این عقب ماندگی جبران می‌شود.

وی با بیان اینکه دولت باید اقتدار داشته باشد، گفت: دولت باید مدیران کلی که مانع هستند را بیرون کند و اقتصاد مقاومتی باید فصل الخطاب شود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید مقاومت کنیم و بوروکراسی را در هم بشکنیم. خیلی از سرمایه گذاران ما نیاز به وام ندارند، ما باید به آنها کمک کنیم.

وی با تاکید بر اینکه، آیه یأس خواندن زیاد درست نیست گفت: ما کشور قدرتمندی هستیم و همه باید دست به دست هم دهیم.

اکبریان با بیان اینکه ترامپ هر تصمیم غلطی که می خواهد برای برجام بگیرد، گفت: آیا ما خودمان در این 18 ماه جز دعوا در این مدت کاری انجام دادیم! دعواهای سیاسی و جناحی ما را به این روز دچار کرده است.

وی با بیان اینکه ما مسائل و مشکلات این استان را برطرف می کنیم، گفت: کرمانشاه استان محرومی نیست و اگر هست به ما برمی گردد.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه، تفاهم نامه همکاری مشترک بین کمیسیون صنایع و معادن مجلس و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه امضا شد.

کد خبر: 401882

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT