پربازدیدترین ها

مسئول روابط عمومی دادسرای استان کرمانشاه خبرداد:

کرمانشاه- مسئول روابط عمومی دادسرای استان کرمانشاه از پلمب یک مرکز پزشکی غیر مجاز در شهر کرمانشاه خبر داد وگفت: متهم اصلی دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادسرای کرمانشاه، مهدی قنادی از پلمب یک مرکز پزشکی غیر مجاز در شهر کرمانشاه خبر داد.

وی تصریح کرد: در پی اخبار واصله و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت بر یک مرکز پزشکی غیرمجاز که اقدام به سقط جنین غیرقانونی در یکی از محلات شهر کرمانشاه می کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار شعبه 14 دادیاری ویژه جرایم پزشکی دادسرای کرمانشاه قرار گرفت.

مسئول روابط عمومی دادسرای استان کرمانشاه ادامه داد: در این راستا، تیمی متشکل از دادیار ویژه جرایم پزشکی، پرسنل پلیس امنیت اخلاقی و کارشناس اداره بهداشت به محل اعزام شدند.

وی گفت: با مراجعه تیم اعزامی به محل، وسایل، تجهیزات و داروهای مرتبط با عمل سقط جنین در محل کشف و متهم اصلی پرونده با تامین کیفری بازداشت شد.

قنادی تصریح کرد: به تعدادی از بانوان مراجعه کننده به این محل با وعده ای که به آنها داده بودند، سرم تزریق شده بود.

وی با بیان اینکه یکی از بانوانی که در این محل بستری شده بود به علت وخامت حال به بیمارستان منتقل شد، خاطرنشان کرد: برای متهم پرونده قضایی تشکیل، تجهیزات مکشوفه توقیف شد و این مرکز پزشکی غیرمجاز نیز پلمب شد.

کد خبر: 401890

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT