پربازدیدترین ها

در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین تاکید شد:

کرمانشاه- در جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین بر تلاش برای رونق و حضور محصولات فرش بافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تاکید شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، پنجمین جلسه کمیته فرش شهرستان هرسین با حضور جمعی از مسئولان و با حضور اعضای کمیته در محل سالن جلسات فرمانداری هرسین برگزار شد.

در این جلسه نجف میرزا حسینی معاون فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به باز نگری ها و حمایت هایی که در سالجاری در جهت توسعه صنعت فرش شهرستان هرسین انجام شده است امیدواریم در سال آینده شاهد رونق و حضور محصولات فرش بافان هرسینی در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی باشیم.

معاون فرماندار هرسین برگزاری 12 دوره آموزشی 17 روزه فرش بافی رایگان برای حدود 480 نفر از متقاضیان را از مهمترین اقدامات انجام شده در راستای حمایت و توسعه صنعت فرش شهرستان هرسین برشمرد.

در ادامه این جلسه مجتبی جادریان رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هرسین از معرفی 155 نفر جهت دریافت تسهیلات 100 میلیون ریالی مشاغل خانگی مستقل قالی بافی به اداره کل متبوع خود خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد 122 نفر جهت عقد قرارداد به بانکهای عامل معرفی شده اند.

جادریان همچنین ادامه داد: تعداد 2 کارگاه غیر متمرکز فرش بافی در شهرستان هرسین هر کدام 800 میلیون ریال تسهیلات دریافت نموده اند.

وی تصریح کرد: در بحث طرح پشتیبان نیز تا کنون 3 نفر موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

جادریان میزان افراد تحت پوشش برای هر کدام از افراد پشتیبان را 16 نفر اعلام کرد و گفت: جمعا 48 نفر جهت دریافت تسهیلات 100 میلیون ریالی به بانکهای عامل معرفی شده اند.

کد خبر: 445982

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT