پربازدیدترین ها

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه:

کرمانشاه- معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: مدیریت ارشد استان کرمانشاه با جدیت برنامه‌های فرهنگی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی را دنبال می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه که عصر امروز برگزار شد، با بیان اینکه مدیریت ارشد استان با جدیت به دنبال اجرایی برنامه های فرهنگی برای کاهش آسیب های اجتماعی است، اظهار داشت: این موضوع یکی از کارهای اولویت دار است.

الهی تبار کاهش آسیب های اجتماعی را نیازمند شناسایی ظرفیت های موجود در ادارات استان دانست و افزود: همه اعضای این جلسه با جدیت برنامه های خود را برای شناسایی ظرفیت ها و اجرای برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی دنبال کنند.

وی با بیان اینکه برای تسریع در برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی، رایزینی ها و تعاملات با مسئولین کشوری در تهران افزایش داده می شود، گفت: مشکلات موجود را برای مسئولین تبیین خواهیم کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه افزود: استان و شهر کرمانشاه جاذبه ها و مراکز گردشگری زیبا و متنوعی دارد و باید برای ایام نوروز جمع آوری معتادین متجاهر در سطح شهر کرمانشاه انجام شود که خوشبختانه شهرداری در این راستا وارد کار شده است.

الهی تبار خواستار همکاری و هماهنگی سایر ادارات و سازمان های ذیربط با شهرداری کرمانشاه به منظور جمع آوری معتادین متجاهر شد و نیز اجرای برنامه های در نظر گرفته شده استان را در جهت پاکسازی برخی از مناطق آلوده شهر کرمانشاه را بسیار مهم دانست.

کد خبر: 445986

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT