پربازدیدترین ها

استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه،بر حفظ و مدیریت منابع آبی موجود تاکید کرد و گفت: 6 استان زاگرس نشین در واقع تامین کننده اصلی آب شیرین کشورهستند ودولت باید نگاه ویژه ای به این استانها داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، هوشنگ بازوند امروز سه‌شنبه در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان که در محل سالن امید استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: بیش از 25 درصد منابع آبی حوزه کرخه در استان کرمانشاه واقع شده است.

وی با اشاره به سفررئیس جمهور به استان طی آینده نزدیک، افزود: درخواست تخصیص مورد نیاز استان از منابع آبی این حوزه و حوزه طرح‌گرمسیری از محورهای درخواست‌های استان در سفر رئیس جمهور به استان خواهد بود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: دستگاههای مربوطه قبل از پایان سال، استدلالهای لازم برای دفاع از حقابه استان را تدوین و ارائه کنند.

این مسئول تاکید کرد: مدیران دستگاههای اجرایی باید منافع استان را بر ملاحظات وزارتخانه های متبوع خود ترجیح دهند

وی خاطرنشان کرد: بحث آب درصورت عدم مدیریت صحیح و به موقع، یک بحران بسیار چالش برانگیزی برای کشور در آینده خواهد بود.

بازوند گفت: 6 استان زاگرس نشین در واقع تامین کننده اصلی آب شیرین کشور هستند و دولت باید نگاه ویژه ای به این استانها داشته باشد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کاهش نزولات جوی و افزایش جمعیت باعث استفاده روزافزون از سفره های آب زیرزمینی شده، گفت: مدیریت صحیح و حفاظت از منابع آب، از محورهای تعیین کننده در آینده کشور است.

کد خبر: 446079

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT