پربازدیدترین ها

مدیر کل ثبت احوال کرمانشاه:

کرمانشاه- مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: از فروردین ماه 91 تا پایان سال قبل، 10 هزار و 210 پسر کرمانشاهی با القاب پیامبر(ص) نامگذاری شدند.

علیرضا قبادی در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: از مجموع 100 نام با فراوانی بیشتر 12 نام شامل محمد طاها، محمد، امیر محمد، محمد مهدی، محمد حسین، محمد رضا، محمد پارسا، محمد یاسین، محمد امین، محمد جواد، محمد حسام و محمد صدرا بیشتر مورد استقبال کرمانشاهی ها قرار گرفته است.

وی افزود: در این میان نام محمد طه با 4 هزار و ۶۸، محمد با 3 هزار و 356 و امیر محمد با 2 هزار و 136 مورد بیشترین میزان فراوانی اسامی منتسب به حضرت رسول(ص) را به خود اختصاص دادند.

قبادی با اشاره به اینکه در بین ده نام نخست کرمانشاهی ها نیز نام های محمد طاها، محمد و امیر محمد نیز وجود دارد گفت: امیرعلی، محمدطاها، باران، محمد ، فاطمه، امیرحسین، امیرعباس، حسین، امیررضا و امیرمحمد نیز در زمره ده نام نخست فرزندان تازه متولد شده طی پنج سال اخیر بوده اند.

وی با بیان اینکه در این مدت از مجموع 100 اسامی نخست تنها34 مورد به نام ائمه نامگذاری شده است افزود: البته از مجموع 10 نام نخست میان کودکان پسر در استان 9 نام به اسم ائمه است.

مدیر کل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: از فروردین ماه 91 تا پایان سال قبل، 10 هزار و 210 پسر کرمانشاهی با القاب پیامبر(ص) نامگذاری شدند.

کد خبر: 454518

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT