پربازدیدترین ها

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه:

کرمانشاه- مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از ساماندهی ناوگان باری و مسافری با عمر بالای 50 سال در استان خبر داد و گفت: محدودیت‌هایی در این زمینه اعمال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر بهمن خسروانی اظهار داشت: در حال حاضر 10 درصد از راه‌های اصلی و فرعی در استان کرمانشاه نیاز به بهسازی دارند و برای نگهداری راه های اصلی و فرعی، پیمانکاران انتخاب شدند و بعد از نیمه دوم اردیبهشت نیز کار را شروع می‌کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از ساماندهی ناوگان باری و مسافری با عمر بالای 50 سال خبر داد و گفت: ناوگان باری و مسافری با عمر بالای 50 سال در استان، در سال جدید اعمال محدودیت می‌شوند و باید نوسازی شوند.

خسروانی با اشاره 8 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان کرمانشاه، گفت: در سال گذشته 310 هزار تن آسفالت در طول راه های اصلی و فرعی کار کردیم که در کشور رتبه دوم را در این زمینه بدست آوردیم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 8 میلیون و 400 هزار تن کالا در استان کرمانشاه جا به جا شد، گفت: همچنین در سال گذشته، 4 میلیون و 230 هزار مسافر در استان جا به جا شدند و در ایام نوروز اما 233 هزار مسافر جا به جا شدند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه با اشاره به آخرین وضعیت پایانه های خسروی و پرویزخان، گفت: مرز خسروی آماده عبور و مرو زوار است و در مرز پرویزخان تردد کامیونهای حامل سوخت انجام می شود.

کد خبر: 454820

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT