پربازدیدترین ها

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد:

کرمانشاه- معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان کرمانشاه، از معرفی 2 هزار مددجوی تحت پوشش این نهاد به بانک برای دریافت تسهیلات خوداشتغالی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، ماندانا مالمیر گفت: سال گذشته تعداد 2 هزار نفر از مددجویان تحت پوشش حوزه های توانبخشی، پیشگیری و اجتماعی با مبلغ 400میلیارد ریال جهت دریافت تسهیلات خوداشتغالی به بانکهای عامل معرفی شدند.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه افزود: در همین راستا همچنین 23نفر از کارفرمایان با به کارگیری 51 نفر از مددجویان برای دریافت تسهیلات کارفرمایی به مبلغ 11 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شدند.

وی، تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان را در زمینه های مختلف از قبیل پوشاک فروشی، دامپروری، درب و پنجره سازی، آرایشگری، خیاطی، خواروبارفروشی و خرید ادوات کشاورزی عنوان کرد.

مالمیر با اشاره به برنامه های اداره کل بهزیستی استان در سال جاری، اضافه کرد: امسال آماده سازی شغلی مددجویان و ارجاع آنها برای آموزش بر اساس تفاهم نامه های آموزشی با سایر ارگانها از جمله سازمان فنی حرفه ای و میراث فرهنگی در دستور کار قرار گرفته شده است.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود امسال مبلغ 750 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی با سرانه 300 میلیون ریال به مددجویان پرداخت شود.

وی یکی دیگر از برنامه سازمان طی سال جاری را استفاده از مشوق های حمایتی از جمله بیمه های خویش فرمایی کارفرمایی، جبران عدم کارایی معلولان و همچنین افزایش تسهیلات کارفرمایی در راستای جذب کارفرمایان در به کارگیری مددجویان بهزیستی اعلام کرد.

کد خبر: 454880

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT